16°12°
25 stycznia 2013

Pogrom Sosnowca na Jastorze. Wygrana JKH

Pogrom Sosnowca na Jastorze. Wygrana JKHZobacz więcej zdjęć

W piątkowym meczu JKH GKS Jastrzębie rozgromiło na swoim lodowisku drużynę Zagłębia Sosnowiec 14:2. Goście nie mieli szans w tym spotkaniu.

Faworytem w tym meczu był bez wątpienia JKH GKS Jastrzębie. Nikt chyba nie spodziewał się jednak, że tym razem pójdzie tak łatwo i jastrzębianie strzelą rywalowi aż 14 goli.

Losy spotkania rozstrzygnęły się właściwie już w pierwszej tercji kiedy podopieczni Jirziego Reznara prowadzili 6:0. Pierwszego gola strzelił w 9. minucie Richard Kral. Chwilę później na listę strzelców wpisali się Maciej Urbanowicz, Maciej Sulka. Dalej golę do bramki Bartłomieja Nowaka strzelali Mateusz Rompkowski, Radek Prochazka i ponownie Maciej Urbanowicz.

Druga tercja była najmniej dynamiczna ze wszystkich. Łącznie hokeiści strzelili 3 bramki, z czego dwie należały do gospodarzy. W czasie trzeciej tercji na lodowisku nie pojawili się czterej kluczowi zawodnicy - Richard Kral, Mateusz Danieluk, Miroslav Zatko i Prochazka. Pozostali hokeiści jednak i bez nich poradzili sobie znakomicie, bo strzelili 6 kolejnych bramek. Drugie trafienie na konto Zagłębia Sosnowiec zaliczył Cychowski.

JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 14:2 (6:0, 2:1, 6:1)
1:0 (08:21) Kral - Górny - Zatko
2:0 (09:58) Urbanowicz - Pastryk - Prochazka
3:0 (10:23) Sulka - Słodczyk - Bryk
4:0 (13:46) Mateusz Rompkowski - Kral - Prochazka
5:0 (14:51) Prochazka - Urbanowicz - Bryk
6:0 (17:59) Urbanowicz - Prochazka (4/5)
7:0 (22:13) Sulka - Słodczyk - Bryk
7:1 (30:18) Duszak - T. Kozłowski - Dołęga
8:1 (39:12) Prochazka - Urbanowicz - Salamon
9:1 (40:44) Urbanowicz - Górny (5/4)
10:1 (41:18) Maciej Rompkowski - Kogut - Marzec (5/4)
11:1 (41:35) Sulka - Salamon
12:1 (44:20) Salamon
13:1 (45:05) Sordon - Urbanowicz - Słodczyk
14:1 (50:28) Urbanowicz - Górny
14:2 (53:55) Cychowski - Zachariasz

JKH GKS Jastrzębie: Sopko - Górny (2), Zatko, Kapica, Kral, Danieluk - Bryk (2), Labryga, Bordowski (4), Słodczyk, Sulka - Mateusz Rompkowski, Pastryk, Urbanowicz, Prochazka, Salamon - Sordon, Dąbkowski (2), Marzec, Maciej Rompkowski (4), Kogut.

Zagłębie Sosnowiec: Nowak (od 41:35 do 45:05 Romanowski) - Kuc (2), Duszak, Szewczyk, T. Kozłowski (2), Dołęga - Cychowski (4), J. Jaskólski (4), M. Kozłowski, Zachariasz, Podsiadło - Kulik, Działo, Baca, Twardy (2), Majoch - Kołodziej, Jarnutowski, A. Jaskólski, Voznik, Nahunko.

Opinie (5)
Adam do gość28.01.2013 21:00

a co mają paczki do meczu?? Zrobiło tulu ilu miało na to ochotę. Sam/Sama możesz zrobić paczkę każdemu komu chcesz:D np. mi możesz zrobić paczkę, albo Hokeistą <lol>

Gość28.01.2013 9:46

brawo hokeiści za paczki dla dzieci z domu dziecka!! aż dwóch hokeistów zrobiło paczki a nazwa akcji była hokeiści robią paczki dla domu dziecka tak? :) brawo dla kapitana że nie wyłamał się spośród większości drużyny tak trzymać żenada panowie...

fanka zespolu26.01.2013 15:18

Brawo Urban najlepszy twój mecz brawooooo!

Info z pierwszej ręki...26.01.2013 12:40

To gratuluje wykształcenia jeśli problem sprawia Ci liczenie w zakresie do 20 :P

Kibic25.01.2013 22:26