25°21°
21 marca 2013

JKH GKS Jastrzębie przegrał w Krakowie 4:1

W czwartek JKH GKS Jastrzębie przegrał trzeci mecz finałowy z Comarch Cracovią. Krakowianie w finałowej rywalizacji prowadzą już 3:0. Kolejna szansa na rewanż w niedzielę na Jastorze.

Mecz rozpoczął się energicznie. Obie drużyny od razu ruszyły do ataku. Lepiej w tym elemencie radzili sobie jednak gospodarze. W 11. minucie pierwszego gola strzelił Sebastian Kowalówka. Krakowianie nie cieszyli się długo z przewagi bo chwilę później Radziewskiego pokonał Jiri Zdenek. Pod koniec tercji, wykorzystując przewagę liczebną, krakowianie strzelili kolejnego gola.

Druga tercja wyglądała podobnie. Ciągłe ataki jastrzębian nie przełożyły się jednak na skuteczność. Dobrze za to radzili sobie obrońcy JKH GKS Jastrzębie i bramkarz Kamil Kosowski, którzy dzielnie stawiali czoła groźnemu atakowi Cracovii. Po strzale Josefa Fojtika krążek nieszczęśliwie odbił obrońca JKH i tym samym pomógł w zdobyciu trzeciej bramki dla Cracovii.

W trzeciej tercji jastrzębianie stwarzali więcej groźnych akcji. Strzały padały znacznie częściej niż w poprzednich odsłonach, ale mimo to nadal zawodziła skuteczność. Przyczynił się do tego na pewno bramkarz Cracovii, Rafał Radziewski. Pod koniec meczu błąd jastrzębian wykorzystał jeszcze Patrik Valcak i przypieczętował zwycięstwo Comarch Cracovii.

Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

Opinie (19)
fanka zespołu09.04.2013 17:06

kosa kosa najlepszy na świecie

niezadowolony23.03.2013 22:58

ciekawe w jakich koszulkach wystapia nasi bohaterowie? bo ponoc ostatnio na Jastorze kolory koszulek sie mylily co nie którym :)

Ktoś22.03.2013 21:43

Ne wiem co się z nimi stało, przestraszyli się finału, nie udźwignęli tego ?

Wiem jedno, jakby grali swoje to Cracovia też byłaby rozjechana w czterech meczach.

Druga strona medalu22.03.2013 18:00