16°10°
6 kwietnia 2013

GKS 1962 Jastrzębie zremisował z Pawłowicami

W piątek na boisku przy Kościelnej piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie rozegrali sparingowe spotkanie z Pniówkiem Pawłowice. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Pierwszego gola dla GKS-u w 22. minucie strzelił Kamil Gorzała. Ponad 10 minut później wyrównującą bramkę dla Pawłowic strzelił Sebastian Kapinos.

W drugiej połowie sędzie podyktował rzut karny. W bramce GKS-u pojawił się jeszcze dobrze nie rozgrzany Jakub Świerczek, który obronił strzał Szczyrby.

GKS 1962 Jastrzębie - Pniówek Pawłowice 1:1 (1:1)
1:0 Kamil Gorzała 22'
1:1 Sebastian Kapinos 34'

Opinie (2)
Gość07.04.2013 19:19

Nie ma co narzekać, z Mszaną wygrają.

NiktNieWie06.04.2013 20:04

Sukces Panowie! Sukces! Jeszcze tylko z Połomia trza wygrać! Ale spoko, jak przegramy to im boisko zdemolujemy!