0°°
14 kwietnia 2013

GKS 1962 Jastrzębie przegrał ze Świerklanami

W inaugurującym spotkaniu wiosennej rundy piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie przegrali z Fortecą Świerklany 0:3. - To był dramat - tak komentuje mecz oficjalna strona klubu.

W pierwszej połowie wydawało się, że gospodarze mieli przewagę. Nie potrafili jednak wyprowadzić skutecznej akcji. Jastrzębianie mieli kilka groźnych akcji, ale w zdobyciu gola przeszkodził im bramkarz rywali. W 41. minucie po błędzie w obronie pierwszego gola strzelili goście.

Początek drugiej połowy dawał szansę na wyrównanie wyniku. Zawodnicy Grzegorza Łukasika atakowali kilkakrotnie bramkę Świerklan. Jednak żadna akcja nie zakończyła się golem. W 55. minucie piłkarze ze Świerklan wykorzystali błąd w polu karnym jastrzębian i strzelili swoją drugą bramkę.  Ciągle u piłkarzy GKS-u zawodziła skuteczność. Nie zawiodła ona zawodników Fortecy Świerklany w 85. minucie, kiedy strzelili kolejnego gola.

GKS 1962 Jastrzębie - Forteca Świerklany 0:3 (0:1)
0:1 Maciej Wieczorek '41
0:2 Kamil Pancer '55
0:3 Bartłomiej Sikorski '85

GKS 1962 Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Kamik Duda (89. Patryk Ułasewicz), Piotr Pacholski, Łukasz Gad, Mateusz Wrana, Kamil Gorzała, Bartosz Hajczuk (64. Aleksander Szweda), Tomasz Lorenc, Tomasz Musioł (50. Patryk Dudziński) - Paweł Gryta, Kamil Jadach. Trener - Grzegorz Łukasik.

Forteca Świerklany: Dawid Ucher - Daniel Lubszczyk, Szymon Uliarczyk, Adam Wrzask, Adam Ucher - Tomasz Zmuda (78. Marek Gąsior), Kamil Kuczok, Bartłomiej Sikorski, Piotr Pastuszak - Maciej Wieczorek, Kamil Pancer (71. Karol Szypuła). Trener - Piotr Hauder.

Opinie (13)
Gość17.04.2013 13:55

Brawo, tak trzymać a jesienią okręgówka jak w banku.

Gość17.04.2013 13:53

Prezentując taki poziom to lepiej niech grają na Kościelnej, będzie taniej.

GKS ANTY16.04.2013 13:59

Rozwiążcie ten mierny klub.

proste15.04.2013 11:09

z fajnymi zespolami gks przegrywa...proponuje nie pokazywac newsow o tych amatorach ;)

do Do gość15.04.2013 1:33

Kiedy p. zdzisiu załatwi wiecej mamony, no proste chyba nie?

Do gość14.04.2013 21:01

A kiedy twoje pomarańczki zdobędą złote medale z najlepszym składem w historii klubu??

polo14.04.2013 16:11

Piłkarze muszą się obudzić z zimowego snu!!!