0°°
12 maja 2013

Wyjazdowe zwycięstwo GKS-u z Góralem Żywiec

2:1 pokonali zawodnicy GKS-u 1962 Jastrzębie drużynę Górala Żywiec. Mimo, że jastrzębianie przegrywali do przerwy 1:0, udało się odrobić straty. Było to czwarte zwycięstwo z rzędu podopiecznych trenera Grzegorza Łukasika.

Pierwszą bramkę w 15. minucie strzelił dla gospodarzy Grzegorz Szymoński. Do przerwy piłkarze z Jastrzębie nie stworzyli sobie bramkowej sytuacji. W drugiej połowie wyrównującego gola strzelił Damian Tront - zawodnik, który niedawno przeszedł ze Szkółki Piłkarskiej MOSiR do GKS-u. W 85. minucie drugą bramkę strzelił Kamil Jadach, po czym założył koszulkę z napisem "Piłka nożna dla kibiców". Zgodnie z przepisami został ukarany żółtą kartką.

Kolejny mecz rozegrany zostanie na stadionie przy ul. Harcerskiej z udziałem publiczności. Rywalem GKS-u 1962 Jastrzębie będzie Rekord Bielsko-Biała.

Góral Żywiec - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (1:0)
1:0 Grzegorz Szymoński '15
1:1 Damian Tront '67
1:2 Kamil Jadach '85

Góral Żywiec: Ł.Byrtek – Jurek, Białas, Klimek, Biegun, Osmałek, Sz.Byrtek, Szymoński, Motyka, Michulec (W.Miodoński 70min.), Żołna (Studencki 35min.)

GKS 1962 Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Tomasz Kocerba, Piotr Pacholski, Mateusz Wrana, Tomasz Lorenc - Bartosz Hajczuk, Kamil Gorzała, Damian Tront, Tomasz Musioł (80. Patryk Ułasewicz) - Patryk Dudziński (46. Paweł Gryta), Kamil Jadach (86. Aleksander Szweda). Trener - Grzegorz Łukasik.

Opinie (11)
do Gość12.05.2013 21:51

Nikomu dotąd tego nie życzyłem, ale chciałbym aby psychopatyczny policjant potraktował cię tak jak to zwykle traktują normalnych kibiców(nie mylić z chuliganami). Oglądnij sobie filmik, jak wczoraj "stróże prawa" potraktowali kibiców Kotwicy Kołobrzeg wrzucając do autokaru gaz i zamykając ich w środku, grożąc w razie wyjścia użyciem siły. Uwierz mi, że wychodząc z tego autokaru ratując swoje życie zostałbyś spałowany , skopany i jeszcze usłyszałbyś zarzut "czynnej napaści na policjanta".http://www.youtube.com/watch?v=By1U2JKLrk8  Uwierz mi, że takie stalinowskie metody to w polskiej policji to norma. A to tylko przykład z zeszłego weekendu.

Do gość12.05.2013 21:50

Nie masz o tym zielonego pojęcia to po co sie wypowiadasz???
Wejdz sobie na you tuba i zobacz co zrobiono z kibicami Kotwicy Kołobrzeg gdy wracali z meczu wyjazdowego-zagazowano ich w autobusie i nie chciano wypuścić.

v12.05.2013 21:15

gość:widze że nie byłeś na wycieczce,więc powiem ci że g**** widziałeś,i g****** wiesz przyjdź kiedyś na mecz,to zobaczysz jaka jest atmosfera;)

a12.05.2013 19:41