16°12°
16 maja 2013

Sukces pływaków z H2O w Lidze Klubów Śląskich

13 maja odbyła się czwarta, finałowa runda Ligi Klubów Śląskich dwunastolatków. Jastrzębski klub H2O zajął w nim 7. miejsce.

Najczęściej na podium w czasie poniedziałkowych zawodów stawał Piotr Mosoń, który w stylu dowolnym na dystansie 50 m zajął pierwsze miejsce a stylem grzbietowym na 50 m trzecie. Drużynowo w sztafecie 4x100m stylem zmiennym jastrzębscy pływacy zdobyli srebro. Dzięki dobrym wynikom we wszystkich czterech rundach klub zajął 7. miejsce w ogólnej klasyfikacji i 2. miejsce w statystyce medalowej. W klasyfikacji indywidualnej najlepszy był Piotr Masoń.

Reprezentanci Klubu Pływackiego H2O Jastrzębie-Zdrój: Paweł Gwóźdź, Kamil Karzełek, Samuel Masoń i Piotr Masoń.