23°15°
15 sierpnia 2013

GKS 1962 rozgromił Wisłę Ustroniankę 5:0

W środę piłkarze z Jastrzębia rozegrali wyjazdowy mecz z Wisłą Ustronianką, która pokonali aż 5:0. - Łatwo, lekko i przyjemnie - tak klub podsumował mecz.

Jastrzębianie nie mieli problemów z rywalem. Pierwsza bramka padła w 22. minucie - golkipera z Wisły pokonał Patryk Dudziński. Do przerwy było 2:0, za sprawą kolejnego gola w wykonaniu Kamila Jadacha. W drugiej połowie gole zdobyli Kamil Szymura, Tomasz Kocerba (karny) i Kamil Gorzała.

Kolejny mecz (18 sierpnia) GKS 1962 Jastrzębie rozegra z Świerklanach.

Wisła Ustronianka - GKS 1962 Jastrzębie 0:5 (0:2)
0:1 Patryk Dudziński '22
0:2 Kamil Jadach '43
0:3 Kamil Szymura '48
0:4 Tomasz Kocerba '60 (karny)
0:5 Kamil Gorzała '84