24°17°
2 grudnia 2013

Pogrom w Krynicy. JKH GKS Jastrzębie wygrał 11:0

Pogrom w Krynicy. JKH GKS Jastrzębie wygrał 11:0Zdjęcie archiwalne

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali w niedzielę zespół 1928 KTH Krynica aż 11:0. Hat-trickiem popisał się grający jeszcze do niedawna w KTH Krynica, Grzegorz Pasiut.

Mecz rozpoczął się od gola Grzegorza Pasiuta w 5. minucie. Od początku było widać dominację jastrzębian na lodowisku. Coraz bardziej osłabiona drużyna z Krynicy nie miała zbyt wiele do powiedzenia. W tej odsłonie hokeiści JKH strzelili łącznie 6 bramek.

Widząc pomyślny rozwój wydarzeń na lodowisku, trener Mojmir Trliczik postanowił wprowadzić  do bramki Kamila Fecia, który jak się okazało w całym meczu musiał interweniować tylko 6 razy. Jastrzębianie nie dali żadnych szans drużynie rywali. W drugiej tercji gole strzelali Tomasz Kulas, Grzegorz Pasiut i Patryk Kogut (0:9).

W ostatniej tercji za sprawą Adriana Labrygi i Tomasza Kulasa, dwucyfrowy wynik stał się faktem. Zespół z Jastrzębia pokonał bez najmniejszego problemu jeszcze do nie dawna lidera tabeli. JKH GKS Jastrzębie zajmuje teraz 5. pozycję w tabeli, do lidera traci 15 punktów, a do znajdującego się na czwartym miejscu Sanoka, 4 punkty.

1928 KTH Krynica - JKH GKS Jastrzębie 0:11 (0:6, 0:3, 0:2)
0:1 (04:19) Grzegorz Pasiut - Adrian Labryga, Leszek Laszkiewicz (5/4)
0:2 (08:40) Jirzi Zdenek - Tomasz Kulas, Radek Prochazka
0:3 (09:22) Richard Kral - Miroslav Zatko, Richard Bordowski
0:4 (11:42) Richard Bordowski - Richard Kral, Miroslav Zatko
0:5 (15:08) Grzegorz Pasiut - Leszek Laszkiewicz
0:6 (18:56) Mateusz Danieluk - Miroslav Zatko, Richard Kral (5/4)
0:7 (27:07) Tomasz Kulas - Jirzi Zdenek
0:8 (29:40) Grzegorz Pasiut - Leszek Laszkiewicz, Maciej Urbanowicz
0:9 (36:03) Patryk Kogut - Mateusz Bryk
0:10 (42:06) Adrian Labryga - Mateusz Bryk
0:11 (46:32) Tomasz Kulas - Miroslav Zatko

1928 KTH Krynica: Janin - M. Kruczek, Górecki, Horowski (2'), Majoch, Kozak (2') - D. Kruczek (2'), Myjak, Pesta, Bryła, Krokosz (2') - Pach, Dudzik, Janowiec, Zieliński, Maczuga (4').

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (od 20:00 Feć) - Górny (2'), Zatko (2'), Bordowski, Kral, Danieluk - Bryk, Labryga, Laszkiewicz, Pasiut, Urbanowicz - Flaszar, Marzec, Zdenek (2'), Prochazka, Kulas - Kogut, Ł. Nalewajka.

Opinie (4)
JotKaHa03.12.2013 10:36

Brawo. Teraz czas na dobre wyniki z drużynami z czoła tabeli :)

GKS02.12.2013 20:15

Wystarczą tylko trzy słowa:
Jastrzębska Gieksa Pomarańczowa!

bubil02.12.2013 17:38

No ładnie im na pukali bramek, Krynica już nie ten zespół, a Pasiut strzela co mecz no pochwały do całego zespołu, teraz puknijmy Polonii w Bytomiu.

Janek02.12.2013 15:09

Pasiut wymiata-2 mecze 5 bramek!!! A myślałem że Laszkiewicz będzie liderem druzyny a tu taka niespodzianka.