21°15°
3 grudnia 2013

Biegacze na orientację na drugim miejscu w KPŚ

Zawodnicy UKS ZSZ-Jedynka z Jastrzębia-Zdroju zajęli drugie miejsce w Klubowym Pucharze Śląska 2013. W rankingu brano pod uwagę zarówno zawody regionalne, jak i Mistrzostwa Polski.

Na podium przed klubem z Jastrzębia znalazł się UKS Kometa z Gliwic. Również zawodnicy jastrzębskiego UKS-u wywalczyli indywidualne miejsca na podium Klubowego Pucharu Polski. Na pierwszym miejscu znaleźli się: Julia Papszun (K10), Sabina Bodzek (K14), Jarosław Borgiel (M16), Marcin Pasek (M18), Krzysztof Masny (M35) i Grzegorz Pipiro (M55). Na drugiej lokacie uplasowali się: Krystyna Mastela (K14), Kinga Harasymiuk (K16), Martyna Makuła (K20), Joanna Papszun (K35), Masztalski Paweł (M21) i Łukasz Kołeczko (M35). Trzecie miejsce wywalczyli: Zuzanna Warmus (K21), Artur Tomanek (M35) i Rafał Mastela (M40).