0°°
8 grudnia 2013

JKH GKS Jastrzębie przegrał w Oświęciu 1:4

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie musieli uznać wyższość Unii Oświęcim w niedzielnym meczu, rozgrywanym w Oświęcimiu. To trzeci raz w tym sezonie, kiedy zawodnicy Unii pokonali JKH.

Początek spotkania zapowiadał wyrównaną walkę. Już po kilku minutach jastrzębianie mogli prowadzić, ale Tomasz Kulas minimalnie spudłował. W 10. minucie wynik otworzył Radek Prochazka. W 17. minucie to Przemysław Odrobny musiał wyciągać krążek z bramki. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 1:1.

W drugiej tercji inicjatywę na boisku przejęli gospodarze. Mimo tego, czterokrotnie grali w przewadze, nie potrafili pokonać zawodników JKH. Dopiero w 39. minucie udało im się strzelić gola. Zamieszanie pod bramką wykorzystał Peter Tabaczek.

Na ostatnią tercję hokeiści JKH GKS Jastrzębie wyjechali w bojowych nastrojach. Jastrzębianie mogli doprowadzić do remisu, ale zawodziła skuteczność. W 53. minucie samopoczucie jastrzębian popsuł Wojciech Wojtarowicz, który strzelił dla Unii Oświęcim trzeciego gola. Trener JKH, Mojmir Trliczik w ostatnich minutach zdecydował się na zdjęcie bramkarza i wystawienie kolejnego zawodnika. Tę sytuację wykorzystali oświęcimianie, którzy trafili do pustej bramki i zdobyli czwartego gola.

Opinie (4)
B.10.12.2013 6:30

ale cięzko się gra na boisku jeszcze mając łyzwy na nogach :P

gość09.12.2013 6:57

Żenada,inaczej nie da się tego opisać...trener do wymiany bo wyników nie będzie,niech zarząd się szybko obudzi bo na koniec sezonu nie będzie nawet czwórki...

rajski09.12.2013 2:21