14°12°
13 grudnia 2013

Mecz z Góralem Żywiec: walkower dla GKS-u

Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję korzystną dla drużyny GKS 1962 Jastrzębie. Za mecz z Góralem Żywiec rozgrywanym w listopadzie, GKS-owi przyznano walkowera.

Przypomnijmy, 23 listopada piłkarze z Jastrzębie rozgrywali mecz wyjazdowy z Góralem Żywiec. Do 90. minuty przegrywali 1:4. Wtedy z trybuny gospodarzy, na boisko rzucona została petarda hukowa, która ogłuszyła trzech zawodników GKS-u - Patryka Ułasewicza, Kamila Gorzałę i Kamila Szymury. Ułasewicz i Gorzała musieli udać się do szpitala, a mecz został przerwany.

W związku z tym wydarzeniem, ŚZPN zdecydował o przyznaniu walkowera na korzyść GKS-u 1962 Jastrzębie.

Opinie (9)
brook15.12.2013 20:36

Jedyna nadzieja, że Dudziński odejdzie i zaczniemy wykorzystywać chociaż 30% sytuacji, bo niestety ale "kaszolot" na 20 sytuacji strzela tylko jedną !!!

francuz15.12.2013 18:24

No nie wiem... Fajnie by było awansowac. Z walkowera ciesze sie przez łzy.
Ostatni mecz - padaka na boisku i nic wiecej to nie napawa optymizmem przed rundą wiosenną.