21°15°
12 marca 2014

Sanok niezdobyty. JKH GKS przegrał w karnych

Hokeistom JKH GKS Jastrzębie nie udało się wygrać drugiego meczu z Ciarko Sanok. Tym razem gospodarze okazali się lepsi w serii rzutów karnych. Następne dwa mecze odbędą się w piątek i sobotę w Jastrzębiu.

Drugi mecz był podobny do pierwszego. Jastrzębianie szybko objęli prowadzenie. W 5. minucie bramkę zdobył Filip Stoklasa. Po kilku minutach sanoczanie wyrównali, ale zawodnicy z Jastrzębia szybko odpowiedzieli kolejną bramką. W 13. minucie było już 2:1.

Ostatecznie w regulaminowym czasie padł remis 2:2. O wygranej miały decydować rzuty karne. Lepiej strzelali zawodnicy Ciarko i to oni wygrali drugi mecz II rundy play-off.

Teraz rywalizacja przenosi się do Jastrzębia. Mecze z Sanokiem odbędą się już w piątek i sobotę na lodowisku "Jastor".

Ciarko PBS Bank KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie 3:2 k. (1:2, 0:0, 1:0, 0:0, 2:0)

0:1 (04:32) Filip Stoklasa - Maciej Urbanowicz
1:1 (09:38) Vojtech Kloz - Martin Vozdecky, Samson Mahbod (5/3)
1:2 (12:43) Richard Bordowski - Richard Kral, Kamil Górny (5/4)
2:2 (40:56) Marek Strzyżowski - Nicolas Besch, Samson Mahbod
3:2 (65:00) Petr Szinagl (decydujący rzut karny)

Ciarko PBS Bank KH Sanok: Murray - Richter, Kloz, Vozdecky (2'), Mahbod, Szinagl - Dutka (2'), Besch, Mermer, Bayrack, Danton (2') - Rąpała, Pociecha (2'), Strzyżowski, Zapała (2'), Biały - Ćwikła, Kostecki (2'), Wilusz, H. Demkowicz.

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny - Zatko (2'), Rompkowski, L. Laszkiewicz, Pasiut (6'), Kapica - Pastryk, Bryk, Danieluk, Kral, Bordowski (2') - Labryga (2'), Górny, Urbanowicz (4'), Prochazka, Kulas - Flaszar, Kogut, Marzec, Stoklasa.