15°11°
18 maja 2014

GKS 1962 przegrał w Przyszowicach 0:2

Pierwsza porażka GKS-u w tym sezonie stała się faktem. Jastrzębianie przegrali wyjazdowy mecz z Jednością 32 Przyszowice 0:2. Podopieczni Grzegorza Łukasika nieco pomogli swoim rywalom, strzelając samobója.

Wynik spotkani otworzył już w 8. minucie Ariel Mnochy, pokonując w bramce Mateusza Deege. Jastrzębianie atakowali częściej, ale zawodziła skuteczność. Piłkarze GKS-u szansę na trafienie mieli na początku drugiej połowy, wtedy jednak karnego zmarnował Kamil Gorzała. W 59. minucie padł kolejny gol. Po dośrodkowaniu w pole karne GKS-u, piłkę nieszczęśliwie odbił Kamil Szymura i wrzucił ją do swojej bramki.

Jedność 32 Przyszowice - GKS 1962 Jastrzębie 2:0 (1:0)
1:0 Ariel Mnochy '8
2:0 Kamil Szymura '59 (samobójcza)

Opinie (4)
eustachy19.05.2014 18:15

Wiela niebieskich braci na myczu???

Gość19.05.2014 18:07

Jedność Przyszowice to potęga, nic dziwnego, że GKS przegrał, to za wysokie progi na GKSu krzywe nogi.

rerekumkum19.05.2014 16:49

yno pomoroncze a ni zadyn Ruch. Pomoroncze!!!

Ela19.05.2014 4:58