16°10°
21 września 2014

Tychy znowu lepsze. Rozstrzygnięcie w karnych

Tychy znowu lepsze. Rozstrzygnięcie w karnychZdjęcie archiwalne

19 września hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrali w Tychach kolejny sparing z miejscowym GKS-em. Ponownie gospodarze byli w lepszej formie i wygrali mecz 3:2.

Pierwszy gol padł dopiero w 16. minucie spotkania. Za sprawą Kacpra Guzika, prowadzenie objęli tyszanie. Jastrzębianie wyrównali na początku drugiej tercji. Autorem gola był Petr Polodna. Kolejna bramka padła w 3 tercji. Najpierw w 46. minucie Przmysława Odrobnego pokonał Michał Woznica, a kilka minut później do bramki tyszan krążek wrzucił Artiom Bondariew z JKH.

Mecz rozstrzygnął się dopiero w siódmej serii rzutów karnych. Jedynym, który zaliczył trafienie był Adam Baginski. Tym samym GKS Tychy wygrał drugi mecz z JKH.

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:2 k. (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0)
1:0 - 15:14 - Kacper Guzik - Adrian Parzyszek
1:1 - 22:41 - Petr Polodna - Roman Němeček, Mateusz Rompkowski (5/4)
2:1 - 45:33 - Michał Woźnica - Adam Bagiński, Anton Klementjew
2:2 - 53:57 - Artiom Bondariew - Radosław Nalewajka, Tomasz Kulas
3:2 - 65:00 - Adam Bagiński (decydujący rzut karny)

GKS Tychy: Žigárdy - Besch, Sokół, Bagiński, Galant, Woźnica - Mojžiš, Ferenc, Vítek, Kolusz, Łopuski - Kotlorz, Wanacki, Witecki, Parzyszek, Guzik - Pociecha, Klementjew, Różycki, Majoch, Jeziorski.

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Polodna, Bordowski - Bryk, Protivný, Drzewiecki, Steber, Plichta - Aleksjuk, Górny, Kulas, R. Nalewajka, Bondariew - Kantor, Pastryk, Marzec, Ł. Nalewajka, Świerski.