21°15°
14 grudnia 2014

Z HC Katowice poszło łatwo. Aż 13:1

Aż 13:1 jastrzębianie pokonali zespół z Katowic. Laszkiewicz, Urbanowicz i Polodna zdobyli po hat-tricku, a gol Mateusza Bryka na 8:0 był setnym golem JKH w tym sezonie.

Mecz rozpoczął się od gola Leszka Laszkiewicz w 3. minucie. Mimo, że na tafli lepiej radzili sobie jastrzębianie, więcej bramek w tej odsłonie już nie padło.

W drugiej tercji rywale Jastrzębia musieli wyciągać krążek z bramki sześć razy. Do bramki trafiali Laszkiewicz, Urbanowicz, Plicha i Polodna.

W ostatniej odsłonie katowiczanie, podobnie jak w poprzedniej, stracili sześć bramek. Udało im się strzelić honorowego gola w 54. minucie. Do bramki HC GKS-u Katowice ze strony gospodarzy strzelali Bryk, Urbanowicz, Polodna i Bondariev.

JKH GKS Jastrzębie - HC GKS Katwice 13:1 (1:0, 6:0, 6:1)
1:0 - 02:32 - Leszek Laszkiewicz - Artem Bondariev
2:0 - 21:52 - Michal Plichta - Mateusz Danieluk, Kamil Górny
3:0 - 23:10 - Maciej Urbanowicz - Roman Němeček, Volodymyr Aleksyuk
4:0 - 29:23 - Leszek Laszkiewicz - Maciej Urbanowicz, Mateusz Rompkowski
5:0 - 31:30 - Petr Polodna - Mateusz Danieluk, Kamil Górny
6:0 - 33:28 - Leszek Laszkiewicz - Artem Bondariev, Mateusz Rompkowski
7:0 - 38:04 - Michal Plichta - Mateusz Danieluk, Kamil Górny