25°21°
2 lutego 2015

Pomarańczowi przegrali z Czarnymi Radom

Przegraną 0:3 zakończył się sobotni mecz między Czarnymi Radom a siatkarzami Jastrzębskiego Węgla. Mecz był wyrównany ale w końcówce zawsze lepiej prezentowali się siatkarze z Radomia.

Początek meczu to przewaga Pomarańczowych. Dopiero w połowie seta równą walkę nawiązali ich rywale z Radomia, którzy ostatecznie wygrali pierwszą odsłonę. Co ciekawe, każdy z setów zakończył się wynikiem 25:22 dla radomian. Najbliżej "urwania" seta, jastrzębianie byli w trzeciej partii. Już na początku wypracowali sobie przewagę. Siatkarze Czarnych Radom nadrobili dopiero po drugiej przerwie technicznej. Ostatecznie wygrali 3:0.

Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)

Cerrad Czarni Radom: Ostrowski, Pliński, Westphal, Kampa, Oivanen, Kowalski (libero) oraz Gutkowski (libero) Kędzierski.

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Pajenk, Masny, Kosok, Quesque, Wojtaszek (libero) oraz Malinowski, Filippov, Popiwczak.