25°21°
1 marca 2015

Jastrzębski Węgiel w półfinale mistrzostw Polski!

W niedzielę 1 marca, siatkarze Jastrzębskiego Węgla pokonali po raz drugi drużynę Cuprum Lubin i awansowali tym samym do półfinału mistrzostw Polski.

Jastrzębianie rozpoczęli mecz w dobrym stylu, wygrywając pierwszy set 25:17. Później jednak już nie było tak łatwo bo ich rywale wygrali 25:20. W trzecim secie obie drużyny zaciekle walczyły o wygraną. Minimalnie lepsi okazali się Pomarańczowi (25:23). Czwarty set jednak ponownie padł łupem zawodników z Lubina. Zapowiadała się wyrównana walka, której stawką był półfinał mistrzostw Polski. W tie-breaku lepiej poradzili sobie jastrzębianie, którzy wygrali 15:11.

Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 3:2 (25:12, 20:25, 25:23, 20:25, 15:11)

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Masny, Pajenk, Kosok, Quesque, Wojtaszek (libero) oraz Filippov, Malinowski, Kańczok, Popiwczak, Czarnowski

Cuprum Lubin: Borovnjak, Trommel, Michalski, Paszycki, Romać, Łomacz, Rusek (libero) oraz Gromadowski, Michalski

Opinie (12)
kuba05.03.2015 22:17

Justynka to ta 70-latka z klubu kibica...emeryta.Także proszę trochę sźacunku!

JUSTYNA04.03.2015 14:39

chłopczyku to Ty chyba na tym meczu nie byłeś a z gimbazy to już dawno wyrosłam

hehe03.03.2015 23:30

na hali bywa świetny doping, te przyśpiewki na stadionie uskuteczniane przez 50 gimnazjalistów to zenada, koleś, taka prawda, a mówię ci to jako stary kibic, który jeszcze w latach 80. chodził kibicować, żenadę teraz KK GKS odstawia.

do justyny03.03.2015 22:43

CO???Wspaniały doping?hahaha,dowcip roku,chyba dziewczynko nigdy na meczu nigdzie nie byłaś jak ten cichutki doping nazywasz wspaniałym...ogarnij síę gimbazo.

do JUSTYNA03.03.2015 11:09

a, to są prowokatorzy, gimbaza z GKS

JUSTYNA03.03.2015 8:18

Ludzie czy Wy nie potraficie się z niczego cieszyć???? jesteśmy w półfinale, nieważne z kim wygraliśmy. Ważne że wygraliśmy, że kibice pokazali wspaniały doping. MAMY SIĘ Z CZEGO CIESZYĆ!!!!!!!!!!!!

Hieronim z Mszanej.02.03.2015 22:10

Jesteśmy najlepsi w Polsce,na świecie a nawet w całej galaktyce!Wygralismy z najsilniejszą drużyną ligi z Lubina!!!Ma ktoś odsprzedać klaskacze?