11 marca 2015

JKH GKS coraz bliżej awansu do finału

• JKH GKS coraz bliżej awansu do finału
Więcej zdjęć:

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wygrali po raz drugi z Podhalem Nowy Targ i zbliżyli się do awansu do finału PHL. Tym razem tablica wyników pokazała 4:1. Kolejne dwa mecze rozegrane zostaną w Nowym Targu.

W przeciwieństwie do poprzedniego meczu pierwsza bramka padła bardzo szybko, bo już w 25 sekundzie. Wynik spotkania otworzył Jan Steber. W 14. minucie mocnym strzałem popisał się Artem Bondarievi i podwyższył na 2:0. Jastrzębianie w pierwszej tercji mieli zdecydowaną przewagę na lodowisku. Ich rywale szybko jednak odpowiedzieli bo w 15. minucie strzelili pokonali Przemysława Odrobnego w bramce.

W drugiej odsłonie jastrzębianie nadal dominowali i oddali więcej strzałów. Golkiper Podhala, Ondrej Raszka musiał interweniować aż 22 razy. Najbliżej strzelenia bramki był w 23. minucie Jan Steber, lecz krążek uderzył w poprzeczkę.

W 45. minucie padła trzecia bramka dla JKH. Tym razem Raszkę pokonał Roman Nemeczek, a dwie minuty później ponownie Petr Polodna. Mecz był już właściwie rozstrzygnięty, choć żadna z drużyn nie zwalniać tempa. Ostatecznie jastrzębianie wygrali 4:1.

Kolejny dwa mecze rozegrane zostaną w sobotę i niedzielę na lodowisku w Nowym Targu.

JKH GKS Jastrzębie - MMKS Podhale Nowy Targ 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
1:0 - 00:25 - Jan Steber - Szymon Marzec, Maciej Urbanowicz
2:0 - 13:25 - Artem Bondariev - Maciej Urbanowicz, Jan Steber (5/4)
2:1 - 14:04 - Igor Omelyanenko - Patryk Wronka
3:1 - 44:35 - Roman Němeček - Petr Polodna, Plichta (5/4)
4:1 - 46:49 - Petr Polodna - Michal Plichta, Mateusz Rompkowski (5/4)

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (Zabolotny) - Němeček, Rompkowski, Plichta, Polodna, Bordowski - Protivný, Bryk, Urbanowicz, Steber, Marzec - Aleksyuk, Górny, Kulas, Ł. Nalewajka, Bondariev - Bigos, Kantor, R. Nalewajka, Przygodzki, Pastryk.

MMKS Podhale Nowy Targ: Raszka (Błażej Kapica) - Sulka, Haverinen, Zarotyński, Dziubiński, Różański - Lučka, Tomasik, Kmiecik, Bryniczka, Damian Kapica - Mrugała, Imrich, Omelyanenko, Wronka, Michalski - Wojdyła, Jaśkiewicz, Olchawski.

Opinie (1)
niemłody14.03.2015 10:42

ciekawe jakie beda ceny za final pewnie ponad 20 zl... z bezrobotnnych i nieszczesliwych wyciagac kasiure, tak wiem to nie duzo w porownaniu do innych wydarzen, np koncerty za co mamy im placic?., programy telewizyjne ze znanymi osobami: wygrana powinna isc na cele charytytatywne , oni maja kase nie mała a my ich mozemy tylko ogladac