JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Tychy lepszy. Zadecydowały ostatnie sekundy

0:1 przegrali hokeiści JKH GKS Jastrzębie z drużyną GKS-u Tychy. Mecz rozstrzygnął się dopiero w ostatnich sekundach meczu. N 16 sekund przed końcem trzeciej tercji tyszanie zdołali strzelić bramkę.

Zdjęcie archiwalne

Mecz był bardzo wyrównany. W pierwszej tercji dobrą okazję do zdobycia bramki dla JKH miał Richard Bordowski (w osłabieniu). Zawodnik Tychów zgubił krążek a ten "w swoje ręce" wziął Bordowski. Strzał jednak obronił czujny Stefan Zigardy.

W drugiej tercji więcej pracy miał David Zabolotny, którym musiał ratować swój zespół przed atakami rywali. Bramkarz JKH dobrze radził sobie aż do końca meczu. Musiał jednak skapitulować na 16 sekund przed końcem trzeciej tercji. Strzał Łukasza Sokoła obronił, ale sekundę później musiał wyciągać krążek dobity przez Marcina Kolusza.

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
1:0 - 59:44 - Marcin Kolusz - Mikołaj Łopuski, Łukasz Sokół

GKS Tychy: Žigárdy (Kosowski) - Ciura, Kolarz, Bagiński, Galant, Witecki - Sokół, Gazda, Kolusz, Kalinowski, Łopuski - Bryk, Pociecha, Vitek, Komorski, Kogut oraz Woźnica, Bepierszcz, Kartoshkin, Rzeszutko.

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Berggruen) - Górny, Gimiński, Bordowski, Stantien, Laszkiewicz - Bigos, Pastryk, Kulas, Petro, Danieluk - Látal, Janáček, Stasiewicz, Ł. Nalewajka, R. Nalewajka oraz Vrána, Matusik, Jaworski, Rostkowski.