5°
21 lipca 2016

Przegrana GKS-u z ROW-em Rybnik

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie przegrali w minioną środę z drużyną ROW 1964 Rybnik. Mecz zakończył się wynikiem 0:2. Co zawiodło? Skuteczność. Piłkarzom we znaki dawało się również zmęczenie ciężkimi treningami.

GKS 1962 Jastrzębie – ROW 1962 Rybnik 0:2 (0:1)
0:1 – Szymon Popiela, 24 minuta
0:2 - Szymon Popiela, 61 minuta

GKS 1962 Jastrzębie I połowa: Drażik - Zajączkowski, Pacholski, Kawula, Duda - Trąd(30`Ali), Miczek, Męzik, Szczęch - Dzida, Caniboł

GKS 1962 Jastrzębie II połowa: Świerczek - Markiefka(65`Mazurkiewicz), Pacholski(60`Mizia), Kawula, Kulawiak - Wójcik, Tront, Ali(60`Kopacz), Szczęch(60`Gwoźdź) - Caniboł(60`Szczepan), Jadach