19°15°
Jastrzębskie Dyktando
5 października 2016

Piłkarze GKS-u w formie. Wygrana z Rekordem

W minioną sobotę piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie rozegrali na swoim boisku mecz z Rekordem Bielsko-Biała. Passa zwycięstw GKS-u nadal trwa, bo jastrzębianie wygrali z Rekordem 1:0.

Początek meczu należał do przyjezdnych. To oni mieli więcej akcji, jednak żadna nie zakończyła się golem. Jastrzębianie z czasem zaczęli bardziej atakować. Dobrą okazję miał Piotr Pacholski, jednak trafił w słupek.

W drugiej połowie jastrzębianie tworzyli jeszcze więcej akcji. W 63. minucie dobrze w polu karnym poradził sobie Damian Zajączkowski, który celnym uderzeniem dał prowadzenie swojej drużynie. W między czasie Oskar Mazurkiewicz pechowo złamał kość śródstopia. Podopieczni Jarosława Skrobacza mogli podwyższyć na 2:0 w 78. minucie. Piłka ponownie uderzyła tylko w słupek. Ostatecznie GKS 1962 Jastrzębie wygrał 1:0.

GKS 1962 Jastrzebie - Rekord Bielsko Biała 1:0 (1:0)
1:0 - Zajaczkowski 63'