GKS znowu liderem. Wygrana z Pawłowicami 4:1

GKS 1962 Jastrzębie wygrał z Pniówkiem Pawłowice 4:1. Jastrzębianie przegrywali w pierwszej połowie 0:1, ale nadrobili z nawiązką w drugiej. Tym samym powrócili na fotel lidera tabeli.

Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla piłkarzy GKS-u. Już w 3. minucie piłkarzom z Pawłowic udało się pokonać Grzegorza Drazika w bramce. Chwilę później dobrą okazję na wyrównanie miał Farid Ali, ale uderzył nad bramką. Jastrzębianie próbowali atakować, ale żadna z akcji nie zakończyła się sukcesem.

W drugiej połowie podopieczni Jarosława Skrobacza przejęli inicjatywę. W 55. minucie gola na 1:1 zdobył Daniel Szczepan. Chwilę później drugiego gola dołożył Wojciech Caniboł. W 62. minucie bramkę na 3:1 zdobył Kamil Jadach, który wykorzystał dobre podanie Tronta. W 74. minucie Marcin Sobczak brutalnie sfaulował Kacpra Kawulę, a sędzie pokazując mu czerwoną kartkę jednocześnie podyktował rzut karny. Jedenastkę wykorzystał Wojciech Caniboł. Piłkarze Pniówka nie zdołali już odrobić strat do końca meczu i spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla GKS-u.

GKS 1962 Jastrzębie - Pniówek Pawłowice Śląskie 4:1 (0:1)
0:1 - Bartosz Semeniuk (3 min.)
1:1 - Daniel Szczepan (55 min.)
2:1 - Wojciech Caniboł (57 min.)
3:1 - Kamil Jadach (62 min.)
4:1 - Wojciech Caniboł (74 min., rzut karny)

GKS 1962 Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Dominik Kulawiak, Kacper Kawula, Piotr Pacholski, Damian Zajączkowski, Farid Ali (46. Dawid Weis), Tomasz Musioł (53. Daniel Szczepan), Damian Tront, Dominik Szczęch, Wojciech Caniboł (90. Piotr Trąd), Kamil Jadach (77. Tomasz Dzida).

Pniówek Pawłowice Śląskie: Bartosz Szelong - Rafał Adamek, Karol Goik (65. Adrian Nowak), Tomasz Kukla, Sławomir Szary, Kamil Kostecki, Jakub Benek, Bartosz Semeniuk (70. Arkadiusz Przybyła), Michał Szczyrba (78. Kamil Glenc), Adam Krakowski, Mateusz Majsner (58. Marcin Sobczak).