Zamknij
Dodaj ogłoszenie CarPowerUp miniakumulator - rozruch do samochodu

Szwaczka - praca w Żorach

Data dodania: 21.03.2017, Numer ogłoszenia: 16783
tel. 508-047-439Pokaż e-mailWyświetlenia: 126

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o. (certyfikat o numerze rejestru 5944) dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukuje obecnie kandydata do pracy na stanowisku:

SZWACZKA

Miejsce pracy: Żory ? ul. Wodzisławska

Zakres obowiązków:
Produkcja poszyć zagłówków samochodowych,
Obsługa maszyny do szycia,
Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego,
Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
Doświadczenia w szyciu na maszynie ? wystarczy domowej,
Zaangażowanie i motywacja pracy,
Precyzja i dokładność,
Umiejętności manualne

Oferujemy:
Umowę o pracę od zaraz,
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 ? do 15.00
Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia + dodatki za dojazd oraz dofinansowanie do posiłków

Więcej informacji: 508-047-439

www.max-power.com.pl