Zamknij
Dodaj ogłoszenie CarPowerUp miniakumulator - rozruch do samochodu

PRACA!!!!!

Data dodania: 29.03.2017, Numer ogłoszenia: 16916
tel. 883071114Pokaż e-mailWyświetlenia: 107

W związku z rozwojem naszej Firmy ogłaszamy nabór na stanowisko:
konsultant klienta biznesowego.

Szukamy osób
-ambitnych
-pracowitych
-kulturalnych
-dążących do wyznaczonych celów
-pozytywnie nastawionych do ludzi i wykonywanej pracy
-sumiennych

Dlaczego warto aplikować?

Jesteśmy zgranym, młodym zespołem, który dąży do wyznaczonego celu i pomaga sobie nawzajem. Ciągle się rozwijamy i wiemy, że razem możemy wszystko! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Dlatego jeśli jesteś osoba która chce zdobyć nowe doświadczenie i poczuć stabilność finansową zgłoś się do nas! Doświadczenie nie jest wymagane ,wierzymy ze jeśli się naprawdę chce wszystkiego można się nauczyć:)

Jakie będą Twoje zadania?

-pozyskiwanie telefoniczne nowych klientów,
-profesjonalny kontakt z klientem, pomoc oraz doradztwo,
-kreowanie wizerunku firmy.

Co oferujemy?
-Prace od Poniedziałku do Piątku 7.30-15.30,
-możliwość uzyskania umowy o pracę,
-dodatkowe profity uzależnione od wyników sprzedaży,
-luźną i miłą atmosferę,
-stałe godziny pracy,
-szkolenia i pomoc starszych kolegów :)

Nie zwlekaj! APLIKUJ!
CV prosimy wysyłać logistyka.bma@gmail.com

lub kontakt 883071114

Do zobaczenia na rozmowie! :)