Można odzyskać niewykorzystane pieniądze na rowery

Rowerzyści, którzy korzystali z Jastrzębskiego Systemu Rowerów Miejskich „JASkółka”, mogą wystąpić o zwrot niewykorzystanych środków, zgromadzonych na swoim koncie.

Można odzyskać niewykorzystane pieniądze na rowery

Zwrot wpłaconych pieniędzy następuje w terminie 21 dni od daty rozwiązania umowy. Szybszym i bardzo wygodnym sposobem jest wykorzystanie w tym celu aplikacji mobilnej Roovee, za pomocą której dokonywane były wypożyczenia rowerów.

-  Po zalogowaniu się do aplikacji, w menu należy kliknąć na zakładkę „Portfel”. Na ekranie zobaczymy aktualny stan konta. Następnie należy kliknąć na ikonę w prawym górnym rogu i wybrać „zwrot środków”. Po zatwierdzeniu środki finansowe zostaną zwrócone na konto bankowe, z którego zostały przekazane.” - wyjaśnia rzecznik jastrzębskiego magistratu Katarzyna Wołczańska.

Klient ma prawo wypowiedzieć umowę w dowolnym czasie jej trwania. Wypowiedzenie należy przesłać e-mailem na adres bok@jastrzebie.bike. Rozwiązanie umowy następuje w terminie 14 dni od otrzymanego wypowiedzenia. Przed złożeniem wypowiedzenia klient zobowiązany jest do uregulowania stanu na rachunku rozliczeniowym do salda 0 zł.

 

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Hmm... (85.14. * .18) 05.12.2019 18:58

I co pajace ?z 9:35 i 9:26...nie ma sie do czego przypie.....ć :) to szukacie dziury w całym?

~Gość (46.134. * .253) 04.12.2019 09:35

Pani Rzecznik. Nie da się tego załatwić bardziej skomplikowanie w UM na przykład w dziale komunikacji? Tam złożyć wniosek, czekać na decyzję i odebrać pieniądze w oddziale parabanku na terenie UM, gdzie nawet kartą nie można zapłacić?

~KAZ (89.64. * .164) 04.12.2019 09:26

A co ja mam napisać przy wypowiedzeniu?