Kredyt konsolidacyjny ranking

Finanse to nieodłączny element naszego życia. Na co dzień, mamy wiele zajęć, obowiązków, goniących nas terminów, pasji oraz marzeń, które chcielibyśmy zrealizować. Pieniądze, choć potocznie mawia się, że nie dają szczęścia, jednak w pewnym sensie bezpośrednio do niego prowadzą. Niestety bywa, że nawet przy ogromnej ilości szczerych chęci – nie jesteśmy w stanie odłożyć wystarczającej gotówki lub pojawiają się w naszym życiu okoliczności, które nam to całkowicie uniemożliwiają.

Kredyt konsolidacyjny ranking

Dlatego też, współczesne banki, wręcz prześcigają się w coraz to korzystniejszych ofertach kredytów. Kredyt konsolidacyjny (sprawdź wszystkie oferty banków na https://www.totalmoney.pl/kredyt-konsolidacyjny ) to doskonały i w pełni bezpieczny sposób na to, aby połączyć kilka zobowiązań finansowych wobec banków – w jedno. Operacja ta sprawia, że obniżają się comiesięczne wydatki związane np. z regulowaniem długów, rat kredytowych, odsetek i tak dalej. Kredyt konsolidacyjny świetnie sprawdzi się wówczas, gdy chcemy przeanalizować swoją sytuację finansową. Ważnym jest, że konsolidacji podlegać mogą niemal wszystkie rodzaje kredytów, tzn. ratalne, gotówkowe, samochodowe, mieszkaniowe, czy też karty kredytowe i pożyczki pozabankowe.

Kredyt konsolidacyjny ranking – czy warto skorzystać z konsolidacji?

Dzięki konsolidacji nasze długi nie tylko staną się proporcjonalnie mniejsze w skali miesiąca, ale również zostaną zespolone i sprowadzone do jednej konkretnej czynności, która zdecydowanie odciąży nie tylko nasz budżet, ale też umysł. Kredyt konsolidacyjny hipoteczny ma wiele zalet, z czego najważniejszą jest niższa wysokość miesięcznej raty w odniesieniu do całościowej sumy posiadanych zobowiązań. Konsolidacja to najlepszy sposób na wyjście z długów i poradzenie sobie ze spłatą zaległości. Pamiętajmy, że im większą liczbę pojedynczych rat do spłaty posiadamy, tym zwiększa się prawdopodobieństwo, że możemy mieć z tego tytułu różnego rodzaju problemy. Dziś możemy zastosować kredyt konsolidacyjny, który bez problemu znajdziemy online na platformie Totalmoney. Dzięki temu możemy dowiedzieć się np., że w ofertach niektórych placówek finansowych istnieje możliwość indywidualnego umówienia się na konkretny, dogodny dla nas,  dzień spłaty zadłużenia.

Kredyt konsolidacyjny porównanie kalkulator

Jeśli mielibyśmy przekalkulować istotę konsolidacji kredytowej, to z całą pewnością wskazalibyśmy pięć podstawowych filarów, które wskazują na zdecydowaną opłacalność tego zobowiązania. Mowa o: stabilizacji, dodatkowej gotówce, ucieczce z niebezpiecznej spirali zadłużenia, spokoju dla domowego budżetu. Obecnie banki wręcz prześcigają się i konkurują ze sobą w przyciąganiu do siebie coraz większej ilości klientów. Należy zaznaczyć, że współpraca z bankami, to dziś gwarancja bezpieczeństwa, stuprocentowego i pełnowymiarowego doradztwa, a także trwale ustalonych zasad, które pozostają niezmienne.

Kredyt konsolidacyjny — kto może ubiegać się o konsolidację?

Konsolidacja kredytu, choć jest bardzo opłacalna, to jednak posiada również pewne wymogi , które należy spełnić, by móc w ogóle się o nią ubiegać. Zanim bank podejmie decyzję o tym, że skonsoliduje nasze długi, najpierw w sposób wnikliwy sprawdzi naszą finansową sytuację. Nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia, czy nasza zdolność kredytowa była uprzednio weryfikowana. Połączenie wszystkich lub większości długów, w jeden, wymaga od banku odrębnej weryfikacji. Nie ma zatem możliwości, aby otrzymać konsolidację kredytu bez zdolności kredytowej. Dodatkowo, bank zapewne będzie prosił nas o przedłożenie szeregu zaświadczeń o obecnym stanie zadłużenia. jak też o naszych stałych i dodatkowych dochodach. Dla tych osób, które nie posiadają zdolności kredytowej, również istnieje opcja. Tacy płatnicy mają możliwość wnioskowania o karencję w spłacaniu kredytów lub tzw. wakacje kredytowe. Ostateczna decyzja należy jednak do banku, który kredytuje i w sposób indywidualny rozpatruje każdy wniosek o tymczasowe zawieszenie spłaty zadłużenia.

Kredyt konsolidacyjny ranking — 100 tys zł na 60 miesięcy

5. Alior Bank — kredyt konsolidacyjny. Komfortowa konsolidacja

— Oprocentowanie: 7,19%

— RRSO: 12,61%

— Prowizja: 0,00%

— Miesięczna rata: 2 220,96 zł

— Całkowita kwota do spłaty: 133 257,33 zł.

4. BNP Paribas — kredyt konsolidacyjny

— Oprocentowanie: 6,90%

— RRSO: 10,26%

— Prowizja: 0,00%

— Miesięczna rata: 2 115,42 zł

— Całkowita kwota do spłaty: 126 925,34 zł.

3. Santander Bank Polska — kredyt konsolidacyjny

— Oprocentowanie: 7,16%

— RRSO: 10,04%

— Prowizja: 5,91%

— Miesięczna rata: 2 105,15 zł

— Całkowita kwota do spłaty: 126 308,99 zł.

2. Bank Citi Handlowy — kredyt konsolidacyjny. Pożyczka Gotówkowa

Konsolidacyjna

— Oprocentowanie: 7,19%

— RRSO: 9,22%

— Prowizja: 4,00%

— Miesięczna rata: 2 068,65 zł

— Całkowita kwota do spłaty: 124 119,08 zł.

PKO BP kredyt konsolidacyjny — Pożyczka gotówkowa konsolidacyjna

— Oprocentowanie: 7,20%

— RRSO: 7,44%

— Prowizja: 0,00%

— Miesięczna rata: 1 989,56 zł

— Całkowita kwota do spłaty: 119 373,46 zł.

 

Artykuł sponsorowany

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].