Mężczyzna ranny w wypadku na Drodze Głównej Południowej

Policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek (1.08.) na Drodze Głównej Południowej. W wyniku wypadku jeden z kierowców trafił do szpitala.

Policjanci z Jastrzębia informują o niebezpiecznym zdarzeniu do jakiego doszło w poniedziałkowe popołudnie, ok. godziny 16.30 na Drodze Głównej Południowej. 56-letni kierujący toyotą, jadąc ulicą Pochwacie, zatrzymał się przed skrzyżowaniem z DGP stosując się do znadującego się tam znaku STOP, po czym ruszył na wprost przez skrzyżowanie, uderzając w prawidłowo jadącego volkswagena, a następnie w motorower, który zatrzymał się, zgodnie z nakazem STOP.

Kierujący volkswagenem mężczyzna, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Mundurowi apelują również o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze, rozsądek i kulturę jazdy, by zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników ruchu drogowego.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Stopka (83.10. * .216) 03.08.2022 07:09

. 56-letni kierujący toyotą zatrzymał się przed skrzyżowaniem stosując się do znajdującego się tam znaku STOP, Następnie nie patrząc ani w prawo ani w lewo ruszył żwawo przed siebie .....Po to jest ten STOP , abyś rozejrzał się czy ktoś nie jedzie czy to z prawej czy z lewej strony .