Myślisz, że poradziłbyś sobie z testami sprawnościowymi do Policji? Możesz się sprawdzić

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach organizuje otwarte zajęcia dla wszystkich osób zainteresowanych procesem rekrutacji do służby w Policji. Chętni mogą osobiście sprawdzić, jakie wymagania są stawiane kandydatom.

Myślisz, że poradziłbyś sobie z testami sprawnościowymi do Policji? Możesz się sprawdzić
fot. Śląska Policja

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach prowadzi działania, które umożliwiają poznanie specyfiki i charakteru służby w Policji oraz przebiegu postępowania rekrutacyjnego.

Projekt powstał z myślą o potrzebach młodych ludzi - absolwentów szkół średnich planujących związać swoją drogę zawodową z Policją, a także wszystkich osobach, które chcą zasilić szeregi formacji oraz sprawdzić, jak w praktyce wygląda rekrutacja do służby - przekazuje KWP w Katowicach.

Podczas zajęć, zainteresowani mogą poznać, jak w praktyce przebiega test sprawności fizycznej. Spotkania są także okazją do uzyskania informacji dotyczących rekrutacji do służby, kryteriów doboru i wymaganych dokumentów.

Przystąpienie do testu sprawności fizycznej pozwoli zainteresowanym sprawdzić swoje umiejętności i kondycję fizyczną, ale także zdiagnozować ewentualne elementy wymagające poprawy, co umożliwi w przyszłości pozytywne zaliczenie testu sprawności fizycznej podczas formalnej procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji - wyjaśnia komenda.

Zajęcia prowadzą instruktorzy z Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Bedą odbywać się do końca roku, w środy: 28 września, 26 października, 23 listopada oraz 21 grudnia br. w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach przy ul. Koszarowej 17.

Ze względów organizacyjnych, osoby zainteresowane udziałem w zajęciach powinny zgłosić się mailowo: bartlomiej.lasek@ka.policja.gov.pl. Termin i godzina spotkania zostaną ustalone indywidualnie po zgłoszeniu mailowym i będą zależne od ilości zgłoszeń.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~wolf67 (79.124. * .99) 22.09.2022 05:32

I potem gnebic ludzi