Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°

Użytkownik Pan Informator

Nazwa użytkownika:Pan Informator
Imię:
Nazwisko:
Dołączył:21.10.2018
Komentarze:126

Ostatnie komentarze użytkownika

21.10.2018 22:12Kto wygra wybory? Mamy wyniki badania internautów

@TPW Nie mógł Pan śledzić ankiety ponieważ jej wyniki były niewidoczne dla internautów :)

21.10.2018 21:56Jastrzębianie wybierali prezydenta i radnych

@Hmmm, gdy tylko pojawia się pierwsze cząstkowe wyniki będziemy je podawać na stronie. Prosimy śledzić naszą stronę

19.10.2018 10:54Kto wygra wybory? Mamy wyniki badania internautów

@maro, @Bronek w dniach 11-18 października na naszej stronie prowadziliśmy ankietę z kilkoma pytaniami. Ankieta ukazywała się w formie popupa. Wzięło w niej udział ponad 6000 internautów. Sonda, która jest po prawej stronie zawiera tylko jedno pytanie i niestety wiemy, że komitety nabijały w niej głosy. Dlatego stworzyliśmy bardziej rozbudowaną ankietę, której wyniki nie były widoczne dla nikogo, a sama ankieta została bardziej zabezpieczona by nie nabijano głosów.

@ecik, dzieci raczej nie głosowały :) Osoby poniżej 18. roku życia to tylko nieznaczna grupa wszystkich odwiedzających portal. Widać to po wynikach ankiety, gdzie najbardziej aktywną grupą głosujących były osoby w wieku 36-46, a później 27-35.

24.05.2018 16:59Na kogo głosują jastrzębianie? Przedstawiamy wyniki ankiety

@Wasabi ankieta nie zliczała podwójnych głosów. Co prawda można było ją wypełnić kilka razy, lecz kolejne głosy nie były zliczane. Korzystaliśmy z zewnętrznego serwisu do przeprowadzania ankiet i niestety pojawiły się takie niedogodności. Przy kolejnej ankiecie system będzie bardziej dopracowany.

11.03.2018 20:02Miasto pozyskało 6,5 mln zł na modernizację Łazienek III w Parku Zdrojowym

@zorro
Kwotę dofinansowania 6,5 mln zł podajemy za oficjalnym komunikatem Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój. Taką również kwotę podaje poseł Krzysztof Gadowski. Nasza redakcja nie odpowiada za informacje rozpowszechniane przez inne media.