Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°

Użytkownik Rudofil

Nazwa użytkownika:Rudofil
Imię:
Nazwisko:
Dołączył:10.03.2014
Komentarze:61

Ostatnie komentarze użytkownika

11.02.2014 11:41Podpisy w sprawie stadionu powędrują do prezydenta

Panie Szymonie pisze Pan, że "Zbierając podpisy z działaczami (którym bardzo dziękuje) spotkaliśmy sie ogromnym oburzeniem społecznym, więc tych ludzi jest znacznie więcej! " - to czemu się nie podpisali? Ja Panu powiem - bo ***** ich obchodzi jakiś stadion, mieszkańcy miasta mają dużo większych problemów żeby bawić się jak Wy w cyrki ze stadionem. Bardzo dobrze, że mieli w głębokim poważaniu Wasze bicie piany i przedwyborcze wyskoki. Przestańcie tworzyć problemy na siłę, politykować i wyjdźcie do ludzi, bo w końcu ludzie wyjdą do Was.

11.02.2014 10:45Podpisy w sprawie stadionu powędrują do prezydenta

Brawo Solidarna Polska!! Pokazali że 1 % mieszkańców podpisało się pod "petycją". W tym połowa to wpisy z internetu - SUPER!!! Życzę również wielkiego poparcia w wyborach.

20.11.2013 12:1218-latka i 19-latka zatrzymane z pochodną amfetaminy

Pochodną amfetaminy? Czy może w końcu zaczniecie pisać że Ci wszyscy przestępcy posiadają pokruszone tabletki dostępne w aptece bez recepty, które reagują w podręcznymi narkotestami policji. Może by tak informacja ile osób zatrzymanych z tą pochodną amfetaminy w końcu otrzymuję jakąś karę>

17.07.2013 11:25(Prawie) trzeźwy poniedziałek. Skontrolowano 460 osób

napiszę to kolejny raz i będę pisał do skutku, chcą poprawić bezpieczeństwo, niech o 14 staną na pszczyńskiej naprzeciwko auto-moto Halfar i wlepiają mandaty rylom którzy przecinają wysepki i skręcają w lewo.

17.07.2013 11:24Dziś policjanci będą sprawdzać trzeźwość kierowców

Normalny

osobiście 3 razy wjechałem w baranów którzy tak jeżdżą, ostatnio 2 tygodnie temu, niestety policja mimo częstych uwag nie kwapi się żeby temu zapobiec.