Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°

Użytkownik Gość bez nicka

Nazwa użytkownika:Gość bez nicka
Imię:
Nazwisko:
Dołączył:07.04.2016
Komentarze:22

Ostatnie komentarze użytkownika

07.04.2016 16:13Będzie wybieg dla psów? Miasto szuka terenu

A może tym zajmie się miasto "Ruina w środku miasta. Kompleks handlowy przy Mazowieckiej. Miejsce, które powinno tętnić życiem, a stało się karykaturą lokalnego krajobrazu. Płyty chodnikowe, przypominające do złudzenia kratery na Księżycu. Asfalt, którego fantastyczne rzeźby naśladują dzieło szalonego artysty. Zamknięte schody, jakby przez to miejsce przetoczyła się stutysięczna armia. Krajobraz jak po bitwie."

07.03.2016 20:08Minister rozważa sprzedaż spółek JSW

Obniżanie w nieskończoność zarobków , do niczego nie doprowadzi ,a już na pewno nie do poprawy kondycji spółki.Tu trzeba rozwiązań systemowych de facto nierentowne kopalnie trzeba wygasić ,co do tego nie ma wątpliwości, jednocześnie trzeba zainwestować w kopalnie perspektywiczne.Spółka w obecnym kształcie na pewno nie przetrwa ,ale restrukturyzację trzeba przeprowadzić sensownie , by nie wylać " dziecka z kąpielą" Najważniejsza jest załoga ludzie doświadczeni , z praktyką w zawodzie to jest tak naprawdę kapitał spółki.Dzisiejsze górnictwo to nie jest już łopata i kilof , teraz trzeba jeszcze myśleć i mieć te minimum wiedzy technicznej. Wszyscy mówią o przeroście zatrudnienia ...ale górnicy wiedzą jak jest na zmianach...pełne obłożenie do postępu np. 15 ludzi na " podziele " 12 osób ...więc gdzie ten przerost zatrudnienia? biura pełne inspektorów od spraw niepotrzebnych bez liku... itd... więcej nie piszę bo i tak sami wiecie jak jest.

05.03.2016 16:48Polska 3.0 da pracę jastrzębianom?

75.000 tys.zatrudnionych na całym Śląsku...Byli przedstawiciele powiatów będzińskiego, mikołowskiego, rybnickiego, wodzisławskiego, powiatów grodzkich z Jaworzna, Mysłowic, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Katowic i Żor, więc dla Jastrzębia przypadnie rola obserwatora ,przecież u nas nie ma infrastruktury obwodnica omija miasto , popatrzcie tak dokładnie na miasto...to miasto umiera banery na blokach " sprzedam mieszkanie" na os. Przyjażń jeszcze trochę to zostaną puste lokale po sklepach.Jas-Mos do likwidacji następny Krupiński ,Borynia nie dostała pozwolenia na fedrowanie pod Żorami , czyli likwidacja co czeka to miasto?

14.09.2012 15:38Śmiertelne zatrucia alkoholem z Czech

Ja piję tylko whisky Teacher's i palę tylko Partagasy

24.06.2012 19:28Górnicy będą strajkować. Są wyniki referendum

Do ...Hanys : Człowieku , który nazywasz się Hanysem , zdaj sobie sprawę, że jakby nie te kopalnie , które otwarto w latach 70' to bys dalej pasał kozy i "załatwiał " się na żedrce. To , że nie przeszłeś badań przy przyjęciu na kopalnie to nie twoja wina.. Po prostu Bozia poskąpiła Ci rozumu. Pomyśl jak by wyglądał Śląsk jakby wszyscy "myśleli" tak jak Ty...