Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
24 stycznia 2018, Publicystyka

Trampoliny, nurkowanie, aerobic, fitness, czyli ferie na Lagunie

Trampoliny, nurkowanie, aerobic, fitness, czyli ferie na Lagunie
fot. MOSiR Jastrzębie

Już niedługo ferie. Dwa tygodnie laby. Może ten czas spędzić na basenie Laguna. Specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży, ale nie tylko przygotowano ciekawe propozycje jest w czym wybierać. Można po prostu popływać, ale też wziąć udział w zajęciach z trampolin wodnych oraz aerobiku. Będzie też tor wodny, na którym mogą dokazywać nie tylko dzieci. W te ferie na Lagunie będzie się działo. 

Wielkim hitem na Lagunie okazały się trampoliny w wodzie. Uruchomiono dodatkowe grupy, ale i tak chętnych jest więcej, niż miejsc. Do końca stycznia obowiązują karnety na te zajęcia, ale w czasie ferii szkolnych w lutym będzie można zakupić wejściówki na pojedyncze zajęcia. Bilety są dostępne w kasie, ale można je nabyć wcześniej na konkretny termin ze względu na duże zainteresowanie mieszkańców. Trampoliny w wodzie to doskonałe ćwiczenia zarówno dla dorosłych, jak i nastolatek.

Do końca stycznia panie chodzą na zajęcia według wykupionych karnetów. Następnie w dniach 1-9 lutego (oprócz weekendu 3-4 lutego) ćwiczenia odbywać będą się według następującego planu godz.: 10:00, 13:00, 14:00, 19:00, 20:00. W dniach 6 lutego i 8 lutego, dodatkowe wejście o godz. 21:00. Uwaga! W dniu 2 lutego, tylko godz. 10:00. 

Przez cały tydzień wszyscy chętni będą mogli skorzystać z basenu. Na pewno nie zabraknie chętnych, aby popływać. Dzieci i młodzież ucząca się ma zagwarantowane bilety w promocyjnej cenie. Na basenie w czasie ferii będzie zamontowany wodny tor przeszkód, który zawsze cieszy się dużą popularnością wśród dzieci, ale można też zobaczyć na nim bawiących się dorosłych.

W drugim tygodniu ferii specjalna atrakcja dla dzieci i młodzieży - nurkowanie. Każdy będzie mógł spróbować swoich zdolności w nurkowaniu i to za zupełny gratis! Być może będzie to początek nowej fascynującej pasji, która będzie później kontynuowana w czasie wakacji? Na pewno warto spróbować i przekonać się, jak to jest zanurkować. Uwaga! Obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem tel.: 691 43 77 66.  Zajęcia zaczynają się 4 lutego w godz. 10-18.

To jeszcze nie koniec atrakcji, jakie ma do zaoferowania dla was basen Laguna. Ciekawą nowością są zajęcia fitness w wodzie, które odbywają się w każdą niedziele o godz. 9:00. Oprócz tego stałym zainteresowaniem cieszą się zajęcia aqua aerobiku (początek 1 lutego)  codziennie o godz. 9:00 (oprócz weekendu 3-4 lutego). 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Basen Laguna przygotował na czas ferii urozmaicony program. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Szkoda siedzieć w domu! 

Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Mirka29.01.2018 11:23

Fajnie :) Ale ja już na lato zamówiłam sobie basen rozporowy z hop-sport.pl Teraz zima, to mają fajne promocje.

Gość24.01.2018 16:03

Superowo