Już w ten weekend X Bieg Uliczny Jastrzębska Dziesiątka [ZAPOWIEDŹ]

W związku z organizacją X Biegu Ulicznego Jastrzębska Dziesiątka w dn. 17 września, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w godz. 15.30-20.00.

Już w ten weekend X Bieg Uliczny Jastrzębska Dziesiątka [ZAPOWIEDŹ]
Sprawdź, na jakie utrudnienia w ruchu możesz napotkać w najbliższą sobotę

X Bieg Uliczny „Jastrzębska Dziesiątka” oraz VIII Biegi Małego Jastrząbka odbędą się 17 września 2022 r. (sobota) w godzinach od 16.00 do 20.00.

Start i meta imprezy znajduje się przy Hali Widowiskowo-Sportowej al. Jana Pawła II 6 w Jastrzębiu-Zdroju.

O godzinie 16.00 rozpoczną się biegi w ramach VIII Biegów Małego Jastrząbka i potrwają do godziny ok. 17.00.

W godzinach od 15.30 zostanie zamknięty odcinek drogi przy al. Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. W. Jagiełły do ul. Leśnej.

Natomiast od godziny 17.30 zamknięty zostanie docinek drogi al. Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Leśną do ronda na skrzyżowaniu al. J. Piłsudskiego z ul. Graniczną i Północną

O godzinie 18.00 wystartuje Bieg Główny na 10 km spod Hali Widowiskowo-Sportowej. Zawodnicy będą się kierować al. Jana Pawła II (nitką pod prąd) do skrzyżowania z ul. Prostą gdzie następuje przebiegnięcie na prawą nitkę jezdni (zgodnie z kierunkiem ruchu). Następnie uczestnicy będą mieli do pokonania 2 pętle (od skrzyżowania al. Jana Pawła II z ul. Prostą do ronda na skrzyżowaniu al. J. Piłsudskiego z ul. Graniczną i Północną). Po pokonaniu drugiej pętli zawodnicy będą kierowali się do mety przy Hali Widowiskowo-Sportowej.


Orientacyjny plan zamknięcia i otwarcia poszczególnych odcinków drogi, które będą zabezpieczać policjanci z jastrzębskiej drogówki będzie przebiegać następująco:

VIII Biegi Małego Jastrząbka

Al. Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. W. Jagiełły do skrzyżowania z ul. Leśną - utrudnienia w godzinach od 15.30-20.00

X Bieg Uliczny "Jastrzębska Dziesiątka"

Odcinek drogi od al. Jana Pawła II 6 przy Hali Widowiskowo-Sportowej do ronda skrzyżowania al. J. Piłsudskiego z ul. Graniczną będzie zamknięty w godzinach od 17.30-20.00

W związku z biegiem wystąpią utrudnienia w kursowaniu niektórych autobusów. 

Dojazd do szpitala w godz. 17.30 do 20.00 będzie możliwy od al. Jana Pawła II od strony ulic Kusocińskiego.

Dojazd na parking przy Jastrzębskiej Spółce Węglowej będzie możliwy od ulicy Prostej i Leśnej.

W trakcie trwania imprezy nastąpi zmiana organizacja ruchu drogi wyjazdowej ze szpitala, która będzie się odbywać bramką wjazdową.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~FrankDreblin (178.27. * .69) 16.09.2022 09:47

Czy nie mogą po lesie sobie biegać?