Nowy obiekt rekreacyjny na placu Street Workout w Jastrzębiu [ZDJĘCIA]

Kolejny projekt Jastrzębskiego Budżetu Obywatelskiego zrealizowany. Tym razem to obiekt dedykowany pasjonatom dyscypliny Street WorkoutPark, miejsce, w którym mieszkańcy mogą spędzić czas aktywnie.

Nowy obiekt rekreacyjny na placu Street Workout w Jastrzębiu [ZDJĘCIA]
Sport jest niedrogi: potrzebujemy tylko butów, koszulki i spodni dresowych czy legginsów. No i przede wszystkim chęci / fot. jastrzebie.pl

Zmodernizowany i rozbudowany park. Street workout to forma ćwiczeń łącząca elementy gimnastyki i parkouru. To trening odpowiedni dla prawie każdego i można go wykonywać niemal wszędzie. Polega bowiem na wykorzystaniu własnej masy ciała z pomocą różnych przedmiotów takich jak ławki czy drążki.

Kluczowymi elementami w Street Workout są: pompki, stanie na rękach, podciągnięcia, zwisy oraz różne ich kombinacje.

- Ćwiczenia w parku treningowym to doskonały sposób na przełamanie rutyny na siłowni i obciążenie ciała w nowy sposób. Jeśli wybierzecie ćwiczenia odpowiednie dla waszego poziomu, będziecie mogli osiągnąć doskonałe rezultaty. Dodatkowo dzięki tej infrastrukturze dzieci i młodzież będą miały mniej problemów związanych z kręgosłupem. Będą wzmacniać swoje ciało. Poprawi się również kreatywności i umiejętność pracy w zespole - zachwala zalety tej formy rekreacji jastrzębski urząd.

Sport jest niedrogi: potrzebujemy tylko butów, koszulki i spodni dresowych czy legginsów. No i przede wszystkim chęci. W galerii zobaczycie, jak wygląda to miejsce.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Raperkaklasztorna (89.64. * .189) 22.11.2022 13:37

Fajnie jakbyście jeszcze napisali, gdzie to się znajduje :)

~Skarbnik (178.43. * .65) 22.11.2022 10:53

Tych kilka prętów nazywacie Street Workout Park..... litości