Zespół That First Emotion z premierowym klipem do piosenki "Collapsing" [WIDEO]

W piątkowe popołudnie 4 listopada zaprezentowano premierowo w kanale Youtube nowy klip do utworu "Collapsing" jastrzębskiej grupy That First Emotion. 

Zespół That First Emotion z premierowym klipem do piosenki "Collapsing" [WIDEO]
Wokalistą That First Emotion jest Marek Bilnicki.

Zespół That First Emotion z premierowym klipem do piosenki Collapsing

Formację tworzą Marek Bilnicki (wokal), Damian Sonek (gitara), Patryk Kliś (gitara), Tomasz Buryła (bas) oraz Bartosz Leszczyński (perkusja). Choć zespół powstał niedawno, a muzycy w tym roku wypuścili swój pierwszy singiel "Lines", a 4 listopada pierwszy teledysk do "Collapsing", mają ugruntowane plany na rozwój swojego brzmienia, a muzyka TFE wpada w ucho i zbiera pozytywne komentarze fanów. 

Za muzykę do nowego utworu odpowiedzialni są Patryk Kliś, Marcin Gajęcki, Tomasz Buryła, Damian Bonczek i Marek Bilnicki, a klip zrealizowali Marek Lorenc i Bartłomiej Szopa.

13 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Fan_optymista (185.220. * .251) 07.11.2022 07:30

Najważniejsza jest anglojęzyczna nazwa, grać i śpiewać już nie potrzeba umieć.

~Dziad (209.95. * .51) 06.11.2022 20:25

"covering my wrongs"

:-)
Dajcie spokoj.

~Dziad (64.34. * .93) 05.11.2022 20:43

@do_trolla_niżej

Sami odstawcie z tym tym waszym inglisz pinglisz.

~do_trolla_niżej (193.169. * .48) 05.11.2022 20:27

Dziad (158.255. * .167)
ty naprawdę coś bierzesz
odstaw

~Dziad (158.255. * .167) 05.11.2022 19:38

"uczyłeś się języków obcych
sam pisałeś
twój problem "

Raczej wasz, zakonczycie kariere zanim ja zaczeliscie dobrze.
Udawana muzyka, udawane teksty. To sie tylko na wsiach udaje.

~do_trolla_niżej (46.134. * .51) 05.11.2022 19:10

uczyłeś się języków obcych
sam pisałeś
twój problem

~Dziad (64.34. * .95) 05.11.2022 19:00
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~do_trolla_niżej (46.134. * .51) 05.11.2022 18:51

~Dziad (107.182. * .35)
"To moje napiszesz, "
nie mogę napisać co Twoje o co ci chodzi ?? jesteś pod wpływem ?
"co ten spiewak nadaje. "
śpiewak nadaje ??? ty normalny jesteś ????
śpiewak śpiewa a nie nadaje
jeżeli coś zażywasz proponuję odstawić

~Dziad (107.182. * .35) 05.11.2022 18:39

@do_trolla_niżej

To moje napiszesz, co ten spiewak nadaje.

~do_trolla_niżej (46.134. * .51) 05.11.2022 17:39

to może uszy wyleczyć (lub wyczyścić) ?
a gowno też może być słyszalne
jak się ma nasrane w gowie

~Dziad (64.34. * .94) 05.11.2022 17:14
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~do_niżej (193.169. * .48) 05.11.2022 17:08

byś się uczył języków obcych
byś zrozumiał
ot i krótka historyja

~Dziad (209.95. * .55) 05.11.2022 17:02

Wokalista telepie sie, jakby jakiegos ataku dostal.
I gowno mozna zrozumiec o czym spiewa, wszystko zagluszone.