Cukierkowy Bieg w Jastrzębiu na rzecz Mikiego. Zobacz ten medal i zgłoś swój udział!

Weź udział w tej wyjątkowej, pysznej rywalizacji! Trwają zapisy do czwartej już edycji Biegu Cukierkowego, w którym udział może wziąć maksymalnie 300 osób. Na razie lista chętnych zapełniona jest w 1/3. Organizatorzy zapraszają i przypominają - to bieg charytatywny - dla Mikiego z Wodzisławia.

Cukierkowy Bieg w Jastrzębiu na rzecz Mikiego. Zobacz ten medal i zgłoś swój udział!
Impreza podnosi poziom endorfin u każdego uczestnika. / fot. jastrzebie.pl

Kolorowe stroje, słodki doping i dobra zabawa w szczytnym celu. Bieg Cukierkowy w Jastrzębiu odbędzie się po raz czwarty. Uczestnicy mają do pokonania 5-kilometrowy dystans, zaś 10 złotych z każdego opłaconego pakietu startowego jest przekazywane na cele charytatywne. W tym roku pieniądze trafią na na konto Fundacji Serce dla Maluszka z przecznaczeniem dla Mikołaja z Wodzisławia, który zbiera na najdroższy lek świata - więcej.

Zbiórka na rzecz Mikołaja prowadzona jest od ośmiu miesięcy, zebrano połowę kwoty - blisko 4,5 miliona złotych. Potrzeba drugie tyle. / fot. mat. organizatora

Do tej pory chęć udziału w biegu zgłosiło 100 osób, dlatego organizatorzy zapraszają - zostało jeszcze 200 miejsc.

Lista naszego "słodkiego" biegu w 1/3 zajęta, przypominamy o limicie 300 uczestników. Tym razem biegniemy dla Miki vs. SMA. Dzisiaj prezentujemy medal - cukierkowy i kolorowy, mamy dla Was jeszcze inne niespodzianki, ale o tym wkrótce.

Uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowe medale - w wyjątkowej formie cukierka /fot. MOSiR Jastrzębie

Charytatywny bieg zaplanowano na 18 grudnia, 5-kilometrowa trasa wyznaczona jest na terenach Kąpieliska Zdrój i Parku Zdrojowego.

Na Bieg Cukierkowy można zapisać się na stronie MOSIRu: TUTAJ

Tutaj nie liczy się to, kto jest najszybszy w bieganiu, tylko w pomaganiu - dodają organizatorzy imprezy.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].