Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
25 lipca 2017

Bartosz Semeniuk nowym zawodnikiem GKS 1962

Bartosz Semeniuk nowym zawodnikiem GKS 1962
fot. GKS 1962 Jastrzębie

GKS 1962 Jastrzębie ma nowego zawodnika. Pomocnik Bartosz Semeniuk podpisał kontrakt do końca czerwca 2018 roku. 

Bartosz Semeniuk urodził się 12 stycznia 1997 roku i występuje na pozycji bocznego pomocnika. Jest wychowankiem Rymera Rybnik. W sezonie 2016/2017 występował w Pniówku Pawłowice Śląskie, rozgrywając 31 spotkań i zdobywając w nich 8 bramek, w tym jedną przeciwko GKS-owi na Stadionie Miejskim. W poprzednich sezonach grał także na szczeblu III ligi w LKS-ie Bełk, Skrze Częstochowa oraz Odrze Wodzisław. W sumie w tych czterech klubach nowy nabytek GKS-u wystąpił w 93 spotkaniach III ligi i zdobył w nich 16 goli. Od początku lipcowych przygotowań trenował z naszym zespołem i ostatecznie przekonał do siebie trenera Jarosława Skrobacza. Bartosz Semeniuk związał się z GKS-em 1962 Jastrzębie do czerwca 2018 roku. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice GKS pomagają bezdomnym Kibice GKS pomagają bezdomnym

JKH wygrywa z  MH Gdańsk JKH wygrywa z MH Gdańsk

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!