Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
26 lipca 2017

Jastrzębscy policjanci awansowali i otrzymali medale

Jastrzębscy policjanci awansowali i otrzymali medale
fot. KMP Jastrzębie

Podczas uroczystości z okazji Święta Policji miało miejsce wręczenie orderów, odznaczeń i aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne.Oznaczenie i mianowania wręczono w dniu 24 lipca podczas obchodów Wojewódzkiego Świata Policji w Katowicach.  

Na stopień inspektora Policji mianowany został Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju mł. insp. Krzysztof Herzyk. Na stopień podinspektora Policji mianowani zostali: Naczelnik Wydziału Prewencji nadkom. Grzegorz Koprowski; Naczelnik Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą nadkom. Dariusz Konopka; Ekspert Jednoosobowego Stanowiska ds. Kontroli nadkom. Marcin Woźniak.

Jeden z 13 "Złotych Medali za Długoletnią Służbę" otrzymała Pani Bożena Walor - pracownik cywilny Zespołu Kadr i Szkolenia w Komendzie Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Podinsp. Bronisław Wójcik, Naczelnik Wydziału Kryminalnego, otrzymał „Srebrny Medal za Długoletnią Służbę". Funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego jastrzębskiej komendy - asp. szt. Dariusz Perkowski otrzymał Srebrną Odznakę "Zasłużony Policjant". Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” wyróżniony został st. asp. Daniel Korduła, na co dzień pełniący służbę w Wydziale do walki z Przestępczością Gospodarczą.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych

Zobaczył policjantów i sypnął marihuaną Zobaczył policjantów i sypnął marihuaną

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość27.07.2017 13:49

Jaka tęsknota w tych oczach.

do rolser26.07.2017 17:09

byc moze ten idiota mial ciezkie zabawki i teraz wylewa frustracje na innych, cos pewnie w tym jest

do rosler26.07.2017 14:53

Popieram! Bardzo słuszna uwaga.

rolser26.07.2017 14:37

Problem nie twki w policjantach, kierowcach, muzykantach, górnikach. Problem tkwi w edukacji i opiece rodziców nad dziećmi.

seboc26.07.2017 11:48

@do seboc

MZK nie ma kierowcow.

Gość26.07.2017 11:32

Aż strach pomyśleć ile byłoby medali, gdyby naprawdę pracowali.

do seboc26.07.2017 10:51

daj se juz chlopie spokoj, policjanci ci nie pasuja , gornicy tez, nauczyciele zle, kierowcy mzk tez, to ze jestes tepym polaczkiem na bezrobociu nikogo nie obchodzi

Pokaż wszystkie opinie (10)