Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
26 lipca 2017

Jastrzębscy policjanci awansowali i otrzymali medale

Jastrzębscy policjanci awansowali i otrzymali medale
fot. KMP Jastrzębie

Podczas uroczystości z okazji Święta Policji miało miejsce wręczenie orderów, odznaczeń i aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne.Oznaczenie i mianowania wręczono w dniu 24 lipca podczas obchodów Wojewódzkiego Świata Policji w Katowicach.  

Na stopień inspektora Policji mianowany został Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju mł. insp. Krzysztof Herzyk. Na stopień podinspektora Policji mianowani zostali: Naczelnik Wydziału Prewencji nadkom. Grzegorz Koprowski; Naczelnik Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą nadkom. Dariusz Konopka; Ekspert Jednoosobowego Stanowiska ds. Kontroli nadkom. Marcin Woźniak.

Jeden z 13 "Złotych Medali za Długoletnią Służbę" otrzymała Pani Bożena Walor - pracownik cywilny Zespołu Kadr i Szkolenia w Komendzie Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Podinsp. Bronisław Wójcik, Naczelnik Wydziału Kryminalnego, otrzymał „Srebrny Medal za Długoletnią Służbę". Funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego jastrzębskiej komendy - asp. szt. Dariusz Perkowski otrzymał Srebrną Odznakę "Zasłużony Policjant". Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” wyróżniony został st. asp. Daniel Korduła, na co dzień pełniący służbę w Wydziale do walki z Przestępczością Gospodarczą.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość27.07.2017 13:49

Jaka tęsknota w tych oczach.

do rolser26.07.2017 17:09

byc moze ten idiota mial ciezkie zabawki i teraz wylewa frustracje na innych, cos pewnie w tym jest

do rosler26.07.2017 14:53

Popieram! Bardzo słuszna uwaga.

rolser26.07.2017 14:37

Problem nie twki w policjantach, kierowcach, muzykantach, górnikach. Problem tkwi w edukacji i opiece rodziców nad dziećmi.

seboc26.07.2017 11:48

@do seboc

MZK nie ma kierowcow.

Gość26.07.2017 11:32

Aż strach pomyśleć ile byłoby medali, gdyby naprawdę pracowali.

do seboc26.07.2017 10:51

daj se juz chlopie spokoj, policjanci ci nie pasuja , gornicy tez, nauczyciele zle, kierowcy mzk tez, to ze jestes tepym polaczkiem na bezrobociu nikogo nie obchodzi

Pokaż wszystkie opinie (10)