Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
EkoOkna
28 lipca 2017

Szwagier wybił szybę w oknie i nożem groził rodzinie

Szwagier wybił szybę w oknie i nożem groził rodzinie
fot. KMP Jastrzębie

Mężczyzna nożem groził domownikom oraz wybił szybę w oknie. Po przebadaniu na alkomacie okazało się, że miał w organizmie blisko 3 promile. Przy okazji okazało się, że zgłaszający interwencję jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. W efekcie i on został zatrzymany przez jastrzębskich stróżów prawa.

Środowej nocy oficer dyżurny skierował patrol na interwencję do jednego z mieszkań przy ulicy Armii Krajowej. Gdy policjanci przyjechali pod wskazany adres, okazało się, że 33-letni jastrzębianin nożem groził domownikom oraz wybił szybę w oknie.

- Od agresywnego sprawcy interwencji stróże prawa wyczuli wyraźną woń alkoholu. Z uwagi na to, że jego zachowanie zagrażało bezpieczeństwu pozostałych domowników, mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju został zatrzymany i spędził noc w policyjnej celi. Po przebadaniu na alkomacie okazało się, że miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Na tym interwencja się jednak nie skończyła. Wyszło, bowiem na jaw, że 30-latek, który zgłosił interwencję jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. W efekcie i on został zatrzymany i trafił już do Zakładu Karnego w Cieszynie, natomiast agresywnego jastrzębianina przewieziono na wytrzeźwienie do policyjnej celi - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bazgrał po ścianach  i zatrzymał go policjant Bazgrał po ścianach i zatrzymał go policjant

Skakał po samochodach i wykrzykiwał wulgaryzmy Skakał po samochodach i wykrzykiwał wulgaryzmy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
seboc29.07.2017 20:54

I wszystko ku rodzinnej atmosferze !

M28.07.2017 17:27

Patole to ty masz w domu larwo jedna. Na Szerokiej tez mieszkaja normalni ludzie.

keta28.07.2017 16:29

Głupi i głupszy

Olek28.07.2017 13:50

I bardzo dobrze, ze wezwał jak się potem coś stanie to już jest za późno. Dzięki temu o Jastrzębiu nie poczytamy po raz kolejny w fakcie!

Szczeżuja28.07.2017 11:54

Patole z szerokiej

smolka28.07.2017 10:09

Koń by sie usmial. Fajna cała rodzina.

buhaha28.07.2017 7:52

buhahahahaahahahaha

Pokaż wszystkie opinie (8)