Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
28 lipca 2017

Skok na kasę spółek górniczych? Komentują Gadowski i Matusiak

Skok na kasę spółek górniczych? Komentują Gadowski i Matusiak
fot. JSW S.A.

Spółki węglowe rozwijają się lepiej niż za czasów PO. Platforma ma na ten temat inne zdanie, zarzucając obecnie rządzącym „skok na kasę”. 

Poseł Krzysztof Gadowski (PO) mówił podczas czwartkowej konferencji prasowej w Katowicach, że na Śląsku trwa „festiwal tworzenia nowych stanowisk: prezesów, dyrektorów i powoływania dla nich - w ramach likwidacji górnictwa - nowych spółek. Poinformował również tworzeniu nowych stanowisk w spółkach-córkach należących do JSW.

- W spółkach córkach jest kolejny festiwal stanowisk. Przykładowo, w Jastrzębskiej Spółce Kolejowej powołuje się jednego wiceprezesa, w Przedsiębiorstwie Gospodarki Wodnej i Rekultywacji powołuje się dodatkowego wiceprezesa, w spółce Centralne Laboratorium powołuje się dodatkowego wiceprezesa - mówił poseł Gadowski.

Inne zdanie na temat sytuacji w górnictwie ma poseł Grzegorz Matusiak (PiS).

- Dziś żadnych zwolnień w spółkach węglowych nie ma, a każda z nich się obecnie rozwija. Nie ma mowy o bankructwach, a będą w nich podwyżki - powiedział portalowi Wirtualny Nowy Przemysł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto rządzi w JSW?  Niezaksięgowany węgiel? Kto rządzi w JSW? Niezaksięgowany węgiel?

Górnicy stracą zaufanie do PiS? Kaczyński nie wyszedł do protestujących  Górnicy stracą zaufanie do PiS? Kaczyński nie wyszedł do protestujących

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (49)
absolwent10.08.2017 9:53

Co jeszcze robi ten oszołom PAWLINÓW w JSW??????????????????????????????????

ojj szczekacze 31.07.2017 13:28

Zobaczymy czy tak chętnie będziecie szczekać po przejściu na emeryturę i pobieraniu deputatu, o który właśnie poseł gadowski zabiega jako jedyny z naszego podwórka.

do jan kiepa31.07.2017 13:22

Jakieś konkrety ?

jan31.07.2017 11:41

Widać,że pisiory dorwały się do komentowania.Co zrobił pis dobrego.Zamknął dwie kopalnie o które były strajki i straty na kilkadziesiąt milionów zł.

Gość31.07.2017 9:09

Dojna zmiana.

eeema30.07.2017 23:30

A ten Pawlinow dalej siedzi w spółce !!!

jan kiepa30.07.2017 20:18

panie gadowski,siedz pan w swoim biurze i trzym ryj,bo za to co porobiles w Górnictwie swoimi decyzjami powwinienes siedziec,wogole to cala p.o niema prawa bytu w tym kraju,donosiciele i zlodzieje.

Pokaż wszystkie opinie (49)