Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
28 lipca 2017

Pożar w budynku przy alei Jana Pawła II

Pożar w budynku przy alei Jana Pawła II

W czwartek strażacy zostali powiadomieni o pożarze w jednym z budynków przy alei Jana Pawła II. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Na miejsce wysłano dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Jak się okazało palił się pustostan. Strażacy szybko poradzili sobie z opanowaniem ognia. Przeszukano tez budynek czy nie znajdują się w nim osoby potrzebujące pomocy. Nieoficjalnie mówi się, że ogień mogli zaprószyć bezdomni. Jak poinformował zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej Mirosław Juraszczyk, w budynku paliły się śmieci.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
j30.07.2017 14:25

Powinni ukrać ta osobe, co juz od lat trzyma w takim stanie ten pustostan. Na tablicy informacyjnej nie ma ani telefonu,ani żadnych informacji. Powinny byc pozabijene okna deskami,aby nikt tam nie wszedł.

Gość29.07.2017 9:26

A czyj ten pustostan jest?jak zaczął budować to niech skończy,a jak nie wyburzyć,biznesmen za mysią p....