Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
31 lipca 2017

Wypadek na A1 przy zjeździe w Mszanie. Reanimowano kierowcę

Wypadek na A1 przy zjeździe w Mszanie. Reanimowano kierowcę
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W poniedziałek, około godziny 14:30 na autostradzie A1, wysokość zjazdu w Mszanie, miał miejsce wypadek samochodowy. Jastrzębscy strażacy biorą udział w akcji ratunkowej. 

Autostrada A1 jest zablokowana na obu pasach jezdni.  Doszło tam, po godzinie 14:00, do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego. Na miejsce przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Zastępca Komendanta Państwowej  Straży Pożarnej  w Jastrzębiu-Zdroju potwierdził, że strażacy z naszego miasta biorą udział w akcji ratunkowej.

- Kierowca samochodu ciężarowego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pas zieleni, uderzając w barierkę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że mężczyzna zasłabł za kierownicą. Został reanimowany przez jastrzębskich  strażaków a następnie przekazany ratownictwu medycznemu. Zostanie przetransportowany do szpitala - relacjonuje brygadier Mirosław Juraszczyk.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nieoznakowane Jastrzębie? Nie do końca Nieoznakowane Jastrzębie? Nie do końca

Grzegorz Matusiak apeluje do Donalda Tuska Grzegorz Matusiak apeluje do Donalda Tuska

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
smołka02.08.2017 22:42

Kierowca zmarł w górniczym szpitalu.

Do furman01.08.2017 19:26

Masz bardzo dużo racji. Ale; trzy pasy ruchu w obu kierunkach były zamknięte aby umożliwić lądowanie helikoptera ratunkowego.
Strażacy, to nasza duma. Potrafią bardzo wiele.

furman01.08.2017 0:15

Wypadek, jak wypadek. Zdarzenie jak wiele na naszych drogach. Pytanie tylko po kiego ... zamykać trzy pasy oraz ruch w obu kierunkach. Chyba dla efektu. Dodam, że w podobnej lokalizacji na A1 w niedzielę niebiescy będąc na kolizji nawet nie raczyli oznakować miejsca zdarzenia celem poinformowania innych uczestników ruchu o zagrożeniu. No cóż, Strażacy - brawo, niebiescy do uzupełnienia umiejętności zawodowych - do poprawki.

bronek 31.07.2017 16:37

Brawo nasi strazacy!