Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
1 sierpnia 2017

Trudny poniedziałek na autostradzie A1 w Mszanie. Dwa wypadki

Trudny poniedziałek na autostradzie A1 w Mszanie. Dwa wypadki
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W poniedziałek około godziny 14:30 doszło do wypadku na Autostradzie A1 w Mszanie, konieczna była reanimacja kierowcy, ale nie było to jedyne niebezpieczne zdarzenie w tym miejscu. W tym samym czasie, na wiadukcie zderzyły się dwa samochody. Także jastrzębscy strażacy niezwłocznie udzielili pomocy poszkodowanym. 

W czasie, gdy na autostradzie A1 w Mszanie jastrzębscy strażacy wraz z ratownikami walczyli o życie kierowcy TIR-a na wiadukcie doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. W obydwu pojazdach znajdowały się dzieci, w tym niemowlę. Strażacy będący pod wiaduktem niezwłoczne udzielili pomocy poszkodowanym. W wypadku ucierpiała kobieta, kierująca fiatem, oraz jej 5-letnia córka.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Rychu01.08.2017 14:29

@józek sam żeś dupa, pomyśl logicznie, następnie pisz brednie

józek01.08.2017 11:54

A ludzie w korku co się nastali to męka ,ciężarówka to nic, a straż zastawiła pasy i mają człowieka gdzieś , dupa mi taka autostrada.