Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
2 sierpnia 2017

Powiadomiła policje, bo ktoś sadził kwiatki

Powiadomiła policje, bo ktoś sadził kwiatki
fot. KMP Jastrzębie

Kobieta zadzwoniła na policję, ponieważ pod jej blokiem miało dziać się coś złego. Jak się okazało mieszkance nie podobało się, że ktoś sadzi kwiatki w ogródku, podczas gdy ona spaceruje z dziećmi. 

Pod koniec ubiegłego tygodnia, tuż po godzinie 17.00 oficer dyżurny jastrzębskiej komendy odebrał telefoniczne zgłoszenie od mieszkanki ulicy Wieczorka, proszącej o interwencję policji, ponieważ, jak wynikało ze zgłoszenia, w rejonie bloku "ma dziać się coś złego".

- Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, wyszło na jaw, że 69-latka wezwała mundurowych ponieważ: "jak można sadzić kwiatki w ogródku podczas spaceru z dziećmi". Ponadto kobieta zaprzeczyła, jakoby ktoś jej ubliżał lub robił cokolwiek innego niezgodnego z prawem. Swoim zgłoszeniem mieszkanka naszego miasta przysporzyła sobie jednak prawdziwych problemów, bowiem w związku z bezpodstawną interwencją, policjanci skierowali do sądu wniosek o jej ukaranie. Za popełnione wykroczenie jastrzębiance grozi wysoka grzywna - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny

Uwaga! Wnuczek (znowu) zaatakował Uwaga! Wnuczek (znowu) zaatakował

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
gosc 03.08.2017 17:42

haloo policja!!!
ktos splunal na chodnik

Gość03.08.2017 7:39

Działanie mordowni obok supersamu jakoś nie jest w zainteresowaniu
policji.

Brytany02.08.2017 14:44

Powiadamiam policję i Straż Miejską i hałasach na skate parku po 22:00. Przyjeżdżają jakieś bezrozumne stworzenia i łomoczą swoimi deskami. Jeśli nikt się tym nie zajmie to my się tym zajmiemy. Ale jeżdżący nie będą zachwyceni. Czy na ich wezwanie przyjedzie SM lub Policja.

Gość02.08.2017 13:14

stara lampucera jak nie ma co robic to niech klan oglada a nie uprzykrza zycie normalnym ludziom

seboc02.08.2017 12:22

To ulica Wieczorka sie uchowala?

Gość02.08.2017 10:43

Sadzili kwiatki i dziecko nie miało gdzie postawić klocka.

Kasia02.08.2017 9:44

Haha odechce się jej spacerów z dzieckiem ukarac ja maksymalną grzywną

Pokaż wszystkie opinie (12)