Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
2 sierpnia 2017

Wyszła z domu cztery miesiące temu. Szuka jej policja

Wyszła z domu cztery miesiące temu. Szuka jej policja

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi poszukiwania zaginionej Elżbiety Ferenc, lat 64. Wyszła z domu około czterech miesięcy temu. Od tego czasu nie kontaktuj sie z rodziną.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi poszukiwania za zaginioną: Elżbietą FERENC - lat 64. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod nr tel. (32) 47-87-200 bądź z najbliższą jednostką Policji, pod nr tel. 997 lub 112.

 - Zaginiona kobieta bez konkretnego powodu wyszła z domu 16 kwietnia 2017 roku i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z najbliższymi - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Rysopis: wzrost około 168 cm; otyłej budowy ciała, waga 90-100 kg; włosy krótkie, w chwili zaginięcia koloru kasztanowego; twarz owalna.

Cecha charakterystyczna: widoczny gołym okiem zarost nad ustami przypominający wąsy.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod nr tel. (32) 47-87-200 bądź z najbliższą jednostką Policji, pod nr tel. 997 lub 112.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
ola06.08.2017 12:48

Kobieta die znajdzie bo obywatel pomoze a za ciezka prace odebrania telefonu nagrode dostanie naczelnik. Chory kraj.

smolka05.08.2017 6:47

Do roboty nasza policja ! Pokazcie cos ze zrobiliscie oprocz wystawiania mandatow i podciagania nimi sobie statystyk !

..........03.08.2017 10:48

przestańcie żartować o klasycznych gigantach.Ta Pani to bardzo przyzwoita osoba,wrażliwa,opiekuńcza.My rodzice winni jesteśmy ogromny szacunek.Dzięki jej mogliśmy spokojnie pracować a nasze dzieci pod jej opieką były bezpieczne.Mam nadzieję,ze się odnajdzie cała i zdrowa.

buhaha02.08.2017 22:39

4 mc nasza wspaniała POlicja przyjmowała zgłoszenie o zaginiętej osobie. ZAL.PL !!!!!!!!!!!! A teraz chcą gotowca. Ludzią to się juz w głowach poprzewracało !

erwin02.08.2017 19:05

Nie ma się co martwić , Pani jest na klasycznym gigancie .

Gość02.08.2017 18:55

Ale szybko szukają !!! dopiero po prawie czterech miesiącach !!!