Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°18°
2 sierpnia 2017

Wyszła z domu cztery miesiące temu. Szuka jej policja

Wyszła z domu cztery miesiące temu. Szuka jej policja

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi poszukiwania zaginionej Elżbiety Ferenc, lat 64. Wyszła z domu około czterech miesięcy temu. Od tego czasu nie kontaktuj sie z rodziną.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi poszukiwania za zaginioną: Elżbietą FERENC - lat 64. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod nr tel. (32) 47-87-200 bądź z najbliższą jednostką Policji, pod nr tel. 997 lub 112.

 - Zaginiona kobieta bez konkretnego powodu wyszła z domu 16 kwietnia 2017 roku i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z najbliższymi - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Rysopis: wzrost około 168 cm; otyłej budowy ciała, waga 90-100 kg; włosy krótkie, w chwili zaginięcia koloru kasztanowego; twarz owalna.

Cecha charakterystyczna: widoczny gołym okiem zarost nad ustami przypominający wąsy.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod nr tel. (32) 47-87-200 bądź z najbliższą jednostką Policji, pod nr tel. 997 lub 112.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mężczyzna napadł na aptekę na osiedlu Zofiówka Mężczyzna napadł na aptekę na osiedlu Zofiówka

Sąd aresztował na trzy miesiące dilerów dopalaczy Sąd aresztował na trzy miesiące dilerów dopalaczy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
ola06.08.2017 12:48

Kobieta die znajdzie bo obywatel pomoze a za ciezka prace odebrania telefonu nagrode dostanie naczelnik. Chory kraj.

smolka05.08.2017 6:47

Do roboty nasza policja ! Pokazcie cos ze zrobiliscie oprocz wystawiania mandatow i podciagania nimi sobie statystyk !

..........03.08.2017 10:48

przestańcie żartować o klasycznych gigantach.Ta Pani to bardzo przyzwoita osoba,wrażliwa,opiekuńcza.My rodzice winni jesteśmy ogromny szacunek.Dzięki jej mogliśmy spokojnie pracować a nasze dzieci pod jej opieką były bezpieczne.Mam nadzieję,ze się odnajdzie cała i zdrowa.

buhaha02.08.2017 22:39

4 mc nasza wspaniała POlicja przyjmowała zgłoszenie o zaginiętej osobie. ZAL.PL !!!!!!!!!!!! A teraz chcą gotowca. Ludzią to się juz w głowach poprzewracało !

erwin02.08.2017 19:05

Nie ma się co martwić , Pani jest na klasycznym gigancie .

Gość02.08.2017 18:55

Ale szybko szukają !!! dopiero po prawie czterech miesiącach !!!