Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-4°
EkoOkna
3 sierpnia 2017

Samochodowy rajd przejedzie ulicami miasta

Samochodowy rajd przejedzie ulicami miasta
fot. UM Jastrzębie

Runda Rajdowego Pucharu Śląska już w najbliższy weekend odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju. Kierowcy rywalizować będą o Puchar Prezydenta Miasta.

W ciągu dwóch dni załogi pokonają 45 kilometrów na odcinkach specjalnych. Pierwszy dzień sobota, 5 sierpnia, to trzykilometrowy prolog ulicami miasta, który będzie zakończony pokazowymi przejazdami takich samochodów jak Ferrari czy Lamborghini.

W niedzielę, drugiego dnia czekać będą dwa odcinki specjalne (5,3 km oraz 5,2 km) pokonywane czterokrotnie - dwa razy w jedną stronę i dwa razy w odwrotnym kierunku. Dzięki takiej konfiguracji ani kibice, ani ekipy nie będą się nudzić. Elektroniczny pomiar czasu wraz z prezentacją wyników online wykonywany za pomocą sprzętu WBRaceTime1000.

5.08.2017 - godz. 14:00 - 19.30 Prolog ulicami Jastrzębia: Porozumienia Jastrzębskiego, Warszawska, J.N Jeziorańskiego, Solidarności, Północna.
6.08.2017 - Borynia: Osadników, Zamkowa, Łąkowa, Zbożowa, Plebiscytowa, Węglowa
6.08.2017 - Ruptawa: Kołątaja, Rejtana, Ździebły, Maryjowiec, Żwirki i Wigury, Spacerowa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Używane auto - jak kupić je bezpiecznie i nie narobić sobie problemów? Używane auto - jak kupić je bezpiecznie i nie narobić sobie problemów?

Ramki do tablic rejestracyjnych Ramki do tablic rejestracyjnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
patys07.08.2017 14:54

Było super! Zawsze znajdą się marudy. Mam nadzieje że jeszcze kiedyś będzie podobna impreza na naszych ulicach.

Mieszkaniec Ruptawy w niewoli.06.08.2017 17:42

Dziękujemy za miłą niedzielę. Głowa po całym dniu jak po pobycie w ulu, a to jeszcze nie koniec.

Moto06.08.2017 16:59

Blokują parę dni w roku i tragedia koniec świata bo nie można dojechać z jednej galerii do drugiej, bo coś w końcu się wydarzyło w mieście

mobil06.08.2017 13:26

Nie podobało mi się blokowanie ulic w centrum. Wjazd na parking galerii nie możliwy brawo dla organizatora. Genialne !

Do "gojek"06.08.2017 8:49

Orzeł każdemu się zdarzy czasem. Ale takiego orła jak ty wywijasz konsekwentnie nam tutaj, ze świeca szukać...No ale się znalazł - i nie chodzi tu o błędy ortograficzne. O błędy w odbiorze rzeczywistości chodzi. Tej, odbiór się tobie zaśnieżył ... (Wypijmy za błędy ...)

Wawek06.08.2017 8:00

W ostatnich latach jezdza u nas musielismy parkowac 2km od domu i piechota polami isc do domu dobra ok ze cos sie dzeje ale w tym roku przegieli blokada drogi od 7-17 trochę przesada ,jeszcze w sobote cały dzien jazdy probne Przegiecie totalne

gojek05.08.2017 23:28

"Do "gojek" - przeczytaj to, co naszkrobałeś i spójrz w lustro.
Strzeliłem orta: nie rozumią, tylko rozumieją. Szybko naginałem na telefonie i tak to się kończy.

Do reszty: nie, mamy się wszyscy cieszyć, że będą blokady i że "coś się dzieje"... Ludzie! Obyście nie potrzebowali w takich chwilach pomocy, albo gdzieś nie musieli się spieszyć. Dlatego napisałem, że ten kto to przeżył, rozumie...

Pokaż wszystkie opinie (14)