Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
3 sierpnia 2017

Samochodowy rajd przejedzie ulicami miasta

Samochodowy rajd przejedzie ulicami miasta
fot. UM Jastrzębie

Runda Rajdowego Pucharu Śląska już w najbliższy weekend odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju. Kierowcy rywalizować będą o Puchar Prezydenta Miasta.

W ciągu dwóch dni załogi pokonają 45 kilometrów na odcinkach specjalnych. Pierwszy dzień sobota, 5 sierpnia, to trzykilometrowy prolog ulicami miasta, który będzie zakończony pokazowymi przejazdami takich samochodów jak Ferrari czy Lamborghini.

W niedzielę, drugiego dnia czekać będą dwa odcinki specjalne (5,3 km oraz 5,2 km) pokonywane czterokrotnie - dwa razy w jedną stronę i dwa razy w odwrotnym kierunku. Dzięki takiej konfiguracji ani kibice, ani ekipy nie będą się nudzić. Elektroniczny pomiar czasu wraz z prezentacją wyników online wykonywany za pomocą sprzętu WBRaceTime1000.

5.08.2017 - godz. 14:00 - 19.30 Prolog ulicami Jastrzębia: Porozumienia Jastrzębskiego, Warszawska, J.N Jeziorańskiego, Solidarności, Północna.
6.08.2017 - Borynia: Osadników, Zamkowa, Łąkowa, Zbożowa, Plebiscytowa, Węglowa
6.08.2017 - Ruptawa: Kołątaja, Rejtana, Ździebły, Maryjowiec, Żwirki i Wigury, Spacerowa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zastawiają dojazd do śmietników Zastawiają dojazd do śmietników

Smog to nie tylko kominy. Również samochody Smog to nie tylko kominy. Również samochody

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
patys07.08.2017 14:54

Było super! Zawsze znajdą się marudy. Mam nadzieje że jeszcze kiedyś będzie podobna impreza na naszych ulicach.

Mieszkaniec Ruptawy w niewoli.06.08.2017 17:42

Dziękujemy za miłą niedzielę. Głowa po całym dniu jak po pobycie w ulu, a to jeszcze nie koniec.

Moto06.08.2017 16:59

Blokują parę dni w roku i tragedia koniec świata bo nie można dojechać z jednej galerii do drugiej, bo coś w końcu się wydarzyło w mieście

mobil06.08.2017 13:26

Nie podobało mi się blokowanie ulic w centrum. Wjazd na parking galerii nie możliwy brawo dla organizatora. Genialne !

Do "gojek"06.08.2017 8:49

Orzeł każdemu się zdarzy czasem. Ale takiego orła jak ty wywijasz konsekwentnie nam tutaj, ze świeca szukać...No ale się znalazł - i nie chodzi tu o błędy ortograficzne. O błędy w odbiorze rzeczywistości chodzi. Tej, odbiór się tobie zaśnieżył ... (Wypijmy za błędy ...)

Wawek06.08.2017 8:00

W ostatnich latach jezdza u nas musielismy parkowac 2km od domu i piechota polami isc do domu dobra ok ze cos sie dzeje ale w tym roku przegieli blokada drogi od 7-17 trochę przesada ,jeszcze w sobote cały dzien jazdy probne Przegiecie totalne

gojek05.08.2017 23:28

"Do "gojek" - przeczytaj to, co naszkrobałeś i spójrz w lustro.
Strzeliłem orta: nie rozumią, tylko rozumieją. Szybko naginałem na telefonie i tak to się kończy.

Do reszty: nie, mamy się wszyscy cieszyć, że będą blokady i że "coś się dzieje"... Ludzie! Obyście nie potrzebowali w takich chwilach pomocy, albo gdzieś nie musieli się spieszyć. Dlatego napisałem, że ten kto to przeżył, rozumie...

Pokaż wszystkie opinie (14)