13°
3 sierpnia 2017

Jastrzębska pływaczka wywalczyła brąz na mistrzostwach świata

Jastrzębska zawodniczka z Klubu Sportowego Nautilus wywalczyła trzecią lokatę na 15. Mistrzostwach Świata Juniorów w pływaniu w płetwach, jakie odbywają się w rosyjskim Tomsku.

Zawodniczka KS Nautilus Zuzanna Rzepka przepłynęła dystans 100 metrów w czasie 39,60 sekundy zajmując trzecie miejsce. Lepsze od niej okazały się Wiktoria Partsachaszwili (37.93 sekundy) i Kyeong Seon Kim (39.37 sekundy) z Korei.  Nasza zawodniczka udowodniła, że warto walczyć do końca. Na ostatnich 50 metrach przed nawrotem zajmowała piąte miejsce.

Kamil04.08.2017 10:57

No proszę, proszę z kim ja Wodnego robiłem ;)

Brawo04.08.2017 10:25

Proszę. Trening czyni mistrza. NAUTILUS od lat jest świetną reklamą miasta. Zuzanna już przeszła do historii swym wynikiem. Ale to nie jest koniec tylko jej początek.

Obserwator04.08.2017 9:35

Wielkie gratulacje. Ogroma praca i wysiłek nagrodzony. Podziwiam.

Induktor03.08.2017 20:54