Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
4 sierpnia 2017

Kobieta chciała ze sobą skończyć. Teraz dziękuje policji za pomoc

Kobieta chciała ze sobą skończyć. Teraz dziękuje policji za pomoc
fot. JastrzebieOnline.pl

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju niejednokrotnie ratują mieszkańców, przed tym, aby sami sobie nie zrobili krzywdy. Jedna z kobiet po dramatycznych przejściach, jakie miały miejsce pod koniec lipca, dziękuje policjantom za pomoc. 

- Po rozmowie z lekarzem zrozumiałam, jak wiele osób mogłam zranić, ile osób by cierpiało. Dzięki wam zrozumiałam, że to złe, że to nie powód by zapomnieć. Czas leczy rany.  Teraz postanowiłam, że wrócę do domu rodzinnego. Tam jest moje miejsce i czekają rodzice, którzy kochają. Podjęłam decyzję, że będę chodzić na terapię. Wiem, że mi to pomoże, bym nie miała już takich myśli. Bardzo przepraszam, że na nogi postawiłam straż pożarną, policję, karetkę, „prawie jak pół miasta”. Będę wam bardzo wdzięczna za taką pomoc - napisała w liście do policjantów jedna z mieszkanek jastrzębia.

Policjanci podkreślają, że każde zawiadomienie o tym, że ktoś chce sobie zrobić krzywdę traktują poważnie i starają się uchronić desperata przed najgorszym. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość04.08.2017 19:37

Brawo dla osób które wypisują brawa!

smolka04.08.2017 15:59

Ile lat ma ta dziołcha ?

Janusz04.08.2017 10:34

Akurat Policja działa dobrze w tym mieście.

gość04.08.2017 9:45

Brawo dla Policjantów za pomoc, takich czynów oczekują mieszkańcy naszego miasta.

Xxx 04.08.2017 8:44

Brawo dla tej kobiety! Skończyć z sobą jak często czytamy, potrafi każdy! Ale żyć z problem, już nie każdy! Ja wierze, że pani sobie poradzi! Powodzenia