Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 sierpnia 2017

Czwartkowa wichura i ulewa dała się we znaki

Czwartkowa wichura i ulewa dała się we znaki
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Wczorajsza ulewa i wichura nie trwały długo, może jakieś 40-50 minut, ale dała się we znaki mieszkańcom. Połamane drzewa tarasujące drogi, zerwane linie energetyczne, przerwy w dostawach prądu to efekt czwartkowej nawałnicy. 

Dyżurni Państwowej Straży Pożarnej i Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju nie nadążali odbierać meldunków od mieszkańców zgłaszających potrzebę interwencji.

Powalone drzewa odnotowano m.in. na ulicach: Armii Krajowej, Ranoszka, al. Piłsudskiego, Cieszyńskiej, Wrocławskiej, Turystycznej, Szotkowickiej, Śląskiej, Harcerskiej, Wodzisławskiej.  Na ulicy Szotkowickiej w sołectwie Moszczenica kierującej samochodem w ostatniej chwili udało się opuścić pojazd w pobliżu, którego runął konar drzewa. Nikomu nic się nie stało.

Wystąpiły również przerwy w dostawach prądu - nie działało oświetlenie na ul. Podhalańskiej, Cieszyńskiej, Jagiełły. Przerwy w dostawie prądu odnotowano również w sołectwie Bzie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga na niebezpieczne drzewa Uwaga na niebezpieczne drzewa

Połamane drzewa, uszkodzone przewody elektryczne  Połamane drzewa, uszkodzone przewody elektryczne

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Bziok07.08.2017 9:55

Potwierdzam że nie było energii elektrycznej. Dzięki że o nas mówicie

gosc do jes06.08.2017 23:17

spaczona psycha czy poprostu jakis buuul dupy???

jes04.08.2017 9:23

świetny pomysł wladz miasta, takie nawałnice są lepsze od fajerwerków na stadionie!