Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
4 sierpnia 2017

Uważajcie na al. Piłsudskiego. Wiadukt jest w złym stanie

Uważajcie na al. Piłsudskiego. Wiadukt jest w złym stanie
fot. UM Jastrzębie

Wiadukt na al. Józefa Piłsudskiego jest w złym stanie technicznym i wymaga przebudowy. Tymczasem magistrat wprowadził ograniczenia z korzystania z tego mostu aż do odwołania. 

Na al. Józefa Piłsudskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Graniczną i ul. Północną do skrzyżowania z ul. Olszową będzie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu.

- W związku ze złym stanem technicznym wiaduktu, od poniedziałku 7 sierpnia wprowadzony zostanie zakaz ruchu pojazdów o ciężarze rzeczywistym większym niż 10 ton (za wyjątkiem autobusów) oraz ograniczenie jezdni do jednego pasa ruchu w każdym kierunku. Prosimy zwrócić uwagę na wprowadzone oznakowanie i zachować ostrożność - mówi rzecznik jastrzębskiego magistratu Katarzyna Wołczańska.

Wiadukt, przez który większość pojazdów wjeżdża i wyjeżdża z miasta powstał w latach 70. Dalsze bezpieczne korzystanie z niego wymaga jego gruntownej modernizacji. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł

Pod wiaduktem będzie bezpieczniej Pod wiaduktem będzie bezpieczniej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
Gość08.08.2017 16:52

Emerytom pracującym w UM pobierającym emerytury i wynagrodzenia!

kasa świeci pustkami 08.08.2017 15:06

Komu zabrać żeby wyremontować?

dziwicie sie??08.08.2017 6:29

dom Zdrojowy (ile remontów i za ile), kawiarenka (koszt???!!), inhalaorium (firma po odbiorze na drugi dzien ogłosiła bankructwo nie płacąc podwykonawcą), Mazowiecka (remont w expresowym tempie):), OWN???, - teraz wiadukt - kto za taki bajzel odpowiada??. Jedne i te same osoby w inwestycjach, czy przy odbiorze robót. To tylko pare przykładów, które mozna mnożyc w nieskończonośc. Proponuje zrobic wycieczkę do Cieszyna, Rybnika, nawet Radlina - nie wspominając o Bielsku,Gliwicach czy Katowicach. Z JASTRZĘBIA ZROBIONO JEDEN WIELKI BUR...DEL PEŁNO PIJAKÓW, BEZROBOTNYCH I BEZDOMNYCH- gdzie swą siedzibe ma jedna z najwiekszych spółke JSW - nie mozna tego wykorzystac??? PROPONUJE POD TESCO O 20.00 PODJECHAC!!!!!!! KIEDY KTOŚ W KOŃCU ZACZNIE TYM MIASTEM ZARZĄDZAC!!!!!!!!

Opinia07.08.2017 9:50

Najważniejsze że jest obwodnica i każdy swobodnie ominie nasze miasto :-)

Zeb06.08.2017 19:26

Miasto czeka na nieszczęście

Podpis06.08.2017 16:20

Nasz magistrat wie kiedy udać biednego i pociągnąć kasę.

Zdrojowiec06.08.2017 3:43

Cała Piłsudskiego do remontu.

Pokaż wszystkie opinie (32)