Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 sierpnia 2017

Uważajcie na al. Piłsudskiego. Wiadukt jest w złym stanie

Uważajcie na al. Piłsudskiego. Wiadukt jest w złym stanie
fot. UM Jastrzębie

Wiadukt na al. Józefa Piłsudskiego jest w złym stanie technicznym i wymaga przebudowy. Tymczasem magistrat wprowadził ograniczenia z korzystania z tego mostu aż do odwołania. 

Na al. Józefa Piłsudskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Graniczną i ul. Północną do skrzyżowania z ul. Olszową będzie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu.

- W związku ze złym stanem technicznym wiaduktu, od poniedziałku 7 sierpnia wprowadzony zostanie zakaz ruchu pojazdów o ciężarze rzeczywistym większym niż 10 ton (za wyjątkiem autobusów) oraz ograniczenie jezdni do jednego pasa ruchu w każdym kierunku. Prosimy zwrócić uwagę na wprowadzone oznakowanie i zachować ostrożność - mówi rzecznik jastrzębskiego magistratu Katarzyna Wołczańska.

Wiadukt, przez który większość pojazdów wjeżdża i wyjeżdża z miasta powstał w latach 70. Dalsze bezpieczne korzystanie z niego wymaga jego gruntownej modernizacji. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza remont wiaduktu. Objazdy Rusza remont wiaduktu. Objazdy

Trwa przebudowa za 1,2 mln zł Trwa przebudowa za 1,2 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
Gość08.08.2017 16:52

Emerytom pracującym w UM pobierającym emerytury i wynagrodzenia!

kasa świeci pustkami 08.08.2017 15:06

Komu zabrać żeby wyremontować?

dziwicie sie??08.08.2017 6:29

dom Zdrojowy (ile remontów i za ile), kawiarenka (koszt???!!), inhalaorium (firma po odbiorze na drugi dzien ogłosiła bankructwo nie płacąc podwykonawcą), Mazowiecka (remont w expresowym tempie):), OWN???, - teraz wiadukt - kto za taki bajzel odpowiada??. Jedne i te same osoby w inwestycjach, czy przy odbiorze robót. To tylko pare przykładów, które mozna mnożyc w nieskończonośc. Proponuje zrobic wycieczkę do Cieszyna, Rybnika, nawet Radlina - nie wspominając o Bielsku,Gliwicach czy Katowicach. Z JASTRZĘBIA ZROBIONO JEDEN WIELKI BUR...DEL PEŁNO PIJAKÓW, BEZROBOTNYCH I BEZDOMNYCH- gdzie swą siedzibe ma jedna z najwiekszych spółke JSW - nie mozna tego wykorzystac??? PROPONUJE POD TESCO O 20.00 PODJECHAC!!!!!!! KIEDY KTOŚ W KOŃCU ZACZNIE TYM MIASTEM ZARZĄDZAC!!!!!!!!

Opinia07.08.2017 9:50

Najważniejsze że jest obwodnica i każdy swobodnie ominie nasze miasto :-)

Zeb06.08.2017 19:26

Miasto czeka na nieszczęście

Podpis06.08.2017 16:20

Nasz magistrat wie kiedy udać biednego i pociągnąć kasę.

Zdrojowiec06.08.2017 3:43

Cała Piłsudskiego do remontu.

Pokaż wszystkie opinie (32)